Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Zwolniła mi neostrada- jakie mogą być przyczyny?

Zwolniła mi neostrada- jakie mogą być przyczyny?
Witam, od jakiegoś czasu zwolniła mi neostrada- miałem neo 1024 (wraz z LiveBoxem), jednka odczuwam, że jest wolniej. Speedtest.net mówi, że mam 404kB Downloadu, a o Upload to się nie martwię. Jednak zauważalnie jest trochę wolniej- pliki się ściągają po kilkadziesiąt kB/s, ogólnie jest wolniej niż zwykle. Czy to może być spowodowane podłączeniem mi telefonii VoIP by neo? O co tu może chodzić? Sprzęt w profilu, neo napisałem, logi all sprawdzone, av to mks z płyty z któregoś z poprzednich numerów PCF. Pozdro Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Zwolniła mi neostrada- jakie mogą być przyczyny?
dużo danych pobierasz?od kiedy zauważyłeś spadek szybkości?mnie też czasem internet chodzi wolniej i wiem dlaczego
No właśnie o to chodzi, że nic nie pobieram, po prostu wolniej chodzi net. A to ze ściąganiem to pokazałem przykład. To się tak jakoś nałożyło +/- z aktywowaniem mi usługi VoIP na Liveboksie. No ale nie wiem czy to może być to i czy to jest to...
a nic nie pobierasz z programów p2p (np.emule bitcomet bear share ) ja też miałem taki problem ale nie z neo tylko z radiówki zadwoniłem do kolegi i mi powiedział ze jak sciagam to predkosc spada
~Anonim napisał(a):Dla wielu osób największą wadą nowej oferty TP SA będzie z pewnością fakt wprowadzenia limitów pobierania danych. We wszystkich trzech wariantach docelowo obowiązywać będzie limit downloadu na poziomie 5 GB - przy czym w przypadku szybszych wariantów, do końca roku obowiązywać będzie oferta promocyjna - w przypadku usługi Neostrada 512 limit zostanie podniesiony do 10 GB, zaś w przypadku Neostrady 1024 - do 15 GB. Po przekroczeniu limitu we wszystkich wariantach transfer do klienta spada do 32 kbps.

Wg mnie to mogłoby być przyczyną spadku transferu.Ja też tak czasem mam(np.teraz i tak do końca miesiąca).chcesz więcej przeczytać?Zajrzyj na tą witrynkę ,choć jest to stary artykuł ale to co tam jest obowiązuje do dziś.

U ciebie ile wynosi transfer w takich momentach kiedy net chodzi wolniej?
~Anonim napisał(a):a nic nie pobierasz z programów p2p (np.emule bitcomet bear share ) ja też miałem taki problem ale nie z neo tylko z radiówki zadwoniłem do kolegi i mi powiedział ze jak sciagam to predkosc spada

Nie, serio?~~

Atadi- Z tego co mi się wydaje to neo już zniosło limit transferów, ale mogę się mylić. Prędkość zwolniła mi ok. 2 razy. Źle wygląda też speedtest. Ping to ok. 150ms, a cały test się długo robi. Tym razem pokazało download 200 Wow. Przy czym upload normalnie- 212. Normalnie miałem zawsze ok. 1MB DL i ok 1/4MB UL. I co z tym?Kwaśny
Może złapałeś jakieś trojanki i one mulą ci neta sprawdz sobie jakimś dobrym Anty wirusem system Krzywy
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
No ludzie, czytajcie co napisałem wcześniej... W pierwszym poście pisze, że logi czyste i AV przeskanowany komp...
Dzwoniłeś na Błękitną Linię...?
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jakie moga byc przyczyny spadku transferu w neostradzieneostrada bardzo zwolniłaneostrada mi zwolniła z 7 do 2neostrada zwolniłazwolnienie neostrady 2013zwolnil mi internet neostrada