Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

analogowy czy cyfrowy?

RE: analogowy czy cyfrowy?
Wiesz nie jestem specjalista Oczko Myślałem że PCI i PCI-E to są całkiem inne złącza i jeżeli urządzenie jest pod PCI to nie będzie działać na PCI-E. I jeżeli podłącze tą cyfre+ to do czego mi złącze analogowe? Mógłbyś wytłumaczyć? A z tą anteną od cyfry to jak podłączyć 2 kable? Jakąś przejscówkę kupić czy co? No i interesuje mnie jeszcze zapis hdtv z tych tunerach. Opłaca się to brać? No i co do tej karty co podałem, co z nią nie tak?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Tak czytam te wypowiedzi i chyba trochę się zakręciliście,albo mi się tylko wydawało,że znam te sprawy na wylot.
Więc tak analogowo-cyfrowy tuner służy i wyłącznie do odbioru telewizji naziemnej i do niego nie podłącza się anteny satelitarnej a antenę naziemną.Jeżeli chciałbyś mieć niezależny odbiór Cyfry na telewizorze i w komputerze to musiałbyś jeszcze kupić kartę satelitarną z czytnikiem kart do tego moduł dostępu warunkowego SECA z kartą,ale wtedy płaciłbyś dwa abonamenty,chyba że kupiłbyś rozdzielacz kart i wtedy wystarczyłby jeden wykupiony abonament[oczywiście moduł dostępu SECA musisz mieć),no i zostaje jeszcze wymiana konwertera na podwójny tzw.TWIN.Sam tuner Cyfry możesz podłączyć do karty telewizyjnej(nie musi być cyfrowa) ale wtedy na telewizorze i w kompie masz ten sam kanał.
Eh tyle mieszania Język Często telewizji nie oglądam więc wystarczy mi dobry, tani tuner tv który będzie działał tylko na mojej antenie dachowej i odbierał kilka podstawowych kanałów. Więc chyba nie warto wydawać tyle kasy na kilka kanałów, i cyfrowy tuner, bo raczej nie sprawdzi się on dla tych kilku kanałów. No sami powiedzcie ? A więc? Macie jakies propozycje? 300zł to ewidentnie za dużo, tak jak pisałem raczej do 200zł.
LEADTEK WinFast 2000XP Expert kup ten a będziesz zadowolony.
OK dzięki jutro go zamawiamOczko
~Anonim napisał(a):OK dzięki jutro go zamawiamOczko

Majac taka kase pomysl o czyms co potrafi nagrywac sygnal w MPEG2. Nie uzywasz? Nie wazne : PVR 2000 , posiada ram na sobie i nie gubi sygnalu przy dekodowaniu : ale ja wymagam wiecej od tunera , jesli tobie zwisa.... (masz tyle ile on kosztuje , posiada miedzy innymi tez radio).
No tak, ale przecierz napisałem że tuner będzie odbierał kilka kanałów. Przecierz jak telewizor odbiera 8 kanałów to tuner z tej samej anteny nie bedzie odbierał 100 kanałów. Gdybym miał ich więcej to owszem zainwestował bym w coś lepszego, ale przy kilku kanałach nie widze takiej potrzeby
A jak będzie jakiś meczyk i wystąpi chęć nagrania go dla potomności?
kosa64 napisał(a):A jak będzie jakiś meczyk i wystąpi chęć nagrania go dla potomności?
Nie interesuje się piłką nożna Język Załóżmy że chciałbym coś nagrać z tych ośmiu kanałów to i tak jak by nie patrzeć to ten model PVR 2000 jest 100zł droższy. Nie znalazło by się coś pomiędzy? Coś poniżej 200zł, fakt pisałem na początku że mam nawet 250zł ale myślałem że będę na tym tunerze oglądał więcej kanałów. Acha i czy jest możliwość aby np. podłączyć cyfrę, ale tylko pod tuner bez żadnych dodatkowych kosztów? Po prostu przenosze cyfre z sąsiedniego pokoju i podłaczam ją tylko pod kompa w celu np. nagrania jakiegoś filmu, da rady? Bo chiałbym jeszcze dzisiaj coś zamówić. A co sądzicie o tej? http://proline.pl/shop.php?prodid=WINFAST+DTV1800H albo http://proline.pl/shop.php?prodid=WINFAST+DTV2000H ? Ta cen by mi pasowała
Jeśli tylko oglądasz, to faktycznie Ci Expert starczy Wesoły.
Programy: Polecane / Nowe / Inne