Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

antywirus

Sad  antywirus
Który antywirus lepszy AVG Free czy Panda Dome?  Oczy
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: antywirus
avg zdecydowanie odradzam ... pandy nie próbowałem
Polecam comodo , bitdefender ewentualnie avira ... choć ostatnio avira jest dużo cięższa niż jeszcze 2 lata temu .
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
Równie dobrze jak masz Windows 10 czy 11 Defender wystarczy. Do tego czasem użyć jakiegoś skanera na życzenie jak "Malwaresbytes" i co jakiś czas"DWCleaner", który posprząta przeglądarki.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
(09.10.2021, 17:56)pieterman09 napisał(a): avg zdecydowanie odradzam ... pandy nie próbowałem
Polecam comodo , bitdefender ewentualnie avira ... choć ostatnio avira jest dużo cięższa niż jeszcze 2 lata temu .

Dziękuję za odpowiedź.
Dlaczego AVG nie? Mam Win10 i trochę się obawiam wbudowanego antywirusa. Co myślisz o 360 Total Security?

(10.10.2021, 00:48)Illidan napisał(a): Równie dobrze jak masz Windows 10 czy 11 Defender wystarczy. Do tego czasem użyć jakiegoś skanera na życzenie jak "Malwaresbytes" i co jakiś czas"DWCleaner", który posprząta przeglądarki.

Co myślisz o Panda Dome, bo Defendera trochę się obawiam. Czy 360 Total Security będzie pasował do Win 10?
360 TS bedzie pasował jak najbardziej, to dobry antywirus z kilkoma silnikami antywirusowymi. Defendera nie masz co się obawiać, wystarczy jak najbardziej. Panda obecnie nie wiem jak się sprawuje, ostatnio z Panda korzystałem parę lat temu na XP.
Obawiam się Defendera dlatego,bo przy ściąganiu jakichkolwiek plików z internetu nie pokazuje czy plik jest bezpieczny. Nie wiem czy ten antywirus (Defender) coś robi.
Robi, jak namierzy coś niebezpiecznego, to zablokuje. Ale jak pisałem, nie ma doskonałego oprogramowania antywirusowego, dlatego zalecam dodatkowo "Malwaresbytes" i "AdwCleaner".
Ale jak nie chcesz, to zawsze możesz zainstalować coś innego, nie mniej "Malwaresbytes" i "AdwCleaner" zalecam w każdej konfiguracji.
Dziękuję za odpowiedź.
Programy: Polecane / Nowe / Inne