Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

aparaty w n95 vs k850i

aparaty w n95 vs k850i
witam mam do wyboru n95 i k850i chodzi mi głównie o aparaty w tych telefonach czytałem bardzo dużo różnych testów tych telefonów i jestem zdezorientowany cena mnie nie interesuje proszę pomocy który wybrać Szczerbol Płacze
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: aparaty w n95 vs k850i
Temat poruszany nie raz.. -> http://forum.pcformat.pl/showthread.php?tid=54623
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
mi chodzi o aparaty w tych telefonach oto kilka zdięć z n95 proszę o prubki zdięć z k850i
A proszę.. -> http://mobile-review.com/review/sonyeric...en.shtml#5
Tam masz porównanie m.in. zdjęć z K850i i N95. Prawda jest taka, że w zależności od trybów raz wygrywa Nokia, a raz SE.. Niewątpliwie K850i górą jest w robieniu zdjęć przy gorszym świetle - tutaj pokazuje się ksenonowa lampa błyskowa, kiedy w N95 jest dioda LED. Jednak trzeba podkreślić, że Nokia kręci filmy w nieporównywalnie lepszej jakości - rozdzielczość aż 640x480 pikseli przy 30 klatkach na sekundę Krzywy Filmy naprawdę wychodzą pięknie i to wielka zaleta tegoż to telefonu. Dodatkowo dodam jeszcze link do samych zdjęć z wielu telefonów -> http://forum.symbianos.pl/viewforum.php?f=74
Rozmawialem z uzytkownikiem n95 i przy robieniu zdiec zbiera sie jak zlow do p**********.K850 blyskawicznie robi foty.Polecam n95 8gb ktrora z wieloma aplikacjami i tak jej pozostaje 90ram.Slyszalem ze niemca udalo sie uzyskac komunikat o braku pamieci ram ale uruchomili kilkadziesiat wymagajacych aplikacji i gier.
 Przeglądarka: opera
~Anonim napisał(a):Rozmawialem z uzytkownikiem n95 i przy robieniu zdiec zbiera sie jak zlow do p**********.K850 blyskawicznie robi foty.Polecam n95 8gb ktrora z wieloma aplikacjami i tak jej pozostaje 90ram.Slyszalem ze niemca udalo sie uzyskac komunikat o braku pamieci ram ale uruchomili kilkadziesiat wymagajacych aplikacji i gier.

Może i "zbiera się jak żółw" ale za to zdjęcia wychodzą bardzo dobre. N95 w wersji 8 GB to zupełnie inna półka cenowa choć jeśli autorowi na pieniądzach nie zależy to wersja 8 GB będzie znacznie lepszym rozwiązaniem. Jeśli nie ma limitu pieniędzy to ja ze swojej strony polecam nokia N82, ma ksenonową lampę błyskową więc zdjęcia nawet w ciemnych pomieszczeniach będą dobrej jakości.
nie interesuje mnie n95 8gb inne tak ale nie n95 8gb
Samsung b600 zlec komuś sprowadzenie,moze w 3tysi sie wyrobisz.
 Przeglądarka: opera
dudus94 napisał(a):nie interesuje mnie n95 8gb inne tak ale nie n95 8gb
Jak chcesz.. Czytałeś te porównania N95-ki do K850i? Chytry

~Anonim napisał(a):Samsung b600 zlec komuś sprowadzenie,moze w 3tysi sie wyrobisz.
Tego jest bardzo mało.. Ani na Ebay'u/Allegro nie znajdziesz.. Znałem kiedyś gościa, który sprowadzał te B600, jak i inne Samsungi Anycall z tym, że on miał kontakt prosto z Samsungiem w Azji.. Gdyby autor chciał mieć owy model to musiałby wyłożyć jakieś 2 tysiące.. Jednak to bezsensowny pomysł..
n95 8gb mogę sobie kupić jak trochę stanieje a kiedy to sie stanie???morze ktoś wie.
Programy: Polecane / Nowe / Inne