Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

bezprzewodowe słuchawki do gier z mikrofonem [800 zł]

bezprzewodowe słuchawki do gier z mikrofonem [800 zł]
Dzień dobry,

szukam wygodnych bezprzewodowych słuchawek do 800 zł. Przeznaczenie to przede wszystkim gry 95% i muzyka/seriale 5%. Czasem mam je na głowie kilkanaście godzin, dlatego zależy mi na wygodzie i na tym, żeby przetrwały jak najdłużej, moje obecne Hyperx Cloudy nadal działają po 7 latach, ale czas na zmiany. Jakość dźwięku nie jest najważniejsza, bo w przyszłości mam zamiar kupić głośniki stereo w podobnym budżecie do muzyki i filmów, a te słuchawki bezprzewodowe będą do gier – głowie LoL i rozmów discord, ts3. Mikrofon w miarę przyzwoity jest mile widziany, ale nie konieczny, bo posiadam stojący.

Parametry w kolejności od najbardziej pożądanych:
  1. Wygoda, komfort, lekka waga
  2. Trwałość, jakość wykonania
  3. Jakość dźwięku i połączenia
  4. Czas pracy na baterii
  5. i później cała reszta – nie zależy mi na dźwięku 7.1, obecności regulatora głośności itd.
Moja karta dźwiękowa to Audio SC 8000.

Prosiłbym o nakierowanie, dużo, dlatego szukam pomocy w określeniu najlepszych z tych słuchawek. Nie ma sensu porównywać słuchawek różniących się o kilkaset złoty, dlatego najważniejszym kryterium niech będzie stosunek cena/jakość, albo dlaczego warto dopłacić parę stówek.
300+ zł:
  • HYPERX Cloud Stinger Wireless
  • HyperX Cloud Stinger Core 7.1 Wireless
  • Logitech G435
400+ zł:
  • Corsair Gaming HS70
  • Marshall Major III Bluetooth
  • Fresh N Rebel Clam Storm Grey
  • SteelSeries Arctis 1 Wireless
  • HyperX Cloud Flight
500+ zł:
  • Cooler Master MH670
600+ zł:
  • LOGITECH G935
  • Asus ROG Strix GO 2.4
  • SteelSeries Arctis 7
700+ zł:
  • HyperX Cloud Flight S
  • HyperX Cloud II Wireless + 7.1
  • Razer Thresher
  • SteelSeries Arctis 9
  • Corsair Virtuoso
  • LucidSound LS35X
800 zł:
  • Sennheiser GSP 370
  • Astro A50
  • Audio-Technica ATH-G1WL (brak w sprzedaży, widzę tylko po 1000 zł)

Osobiście zastanawiam się nad Logitech G435 bo są dopiero po premierze i bardzo lekkie 165g. Dalej z lepszym mikrofon, ale o 100g cięższe Arctis 1. Najchętniej wybrałbym model ATH-G1WL lecz nie mogę znaleźć bezprzewodowych w cenie 800 zł.

Jeśli znacie jakieś słuchawki których nie wymieniłem to proszę o odpowiedź, może jest jakaś premiera niedługo - mogłem pominąć któreś interesujące.

Z góry dziękuję za pomoc.

https://www.facebook.com/raffi66
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne