Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

brak okna rejestracyjnego pełnej wersji premium na rok okayfreedom pc format 02/2015

brak okna rejestracyjnego pełnej wersji premium na rok okayfreedom pc format 02/2015
Witam. Po instalacji i wyświetleniu okna aktualizacyjnego programu klikam next i ok. Strona producenta się wczytuje ale nie jest to strona z polem rejestracyjnym. Automatycznie program zainstalował się w wersji darmowej i teraz nie mogę wpisać klucza do wersji premium. Proszę o podanie mi strony www na której będę mógł wpisać swój adres e - mail by aktywować klucz do pełnej rocznej wersji.
Z góry dziękuję.
link do strony jaka mi wyskakuje po instalacji:
https://www.okayfreedom.com/scripts/than...23&c=1
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
RE: brak okna rejestracyjnego pełnej wersji premium na rok okayfreedom pc format 02/2015
Mam ten sam problem,po zainstalowaniu również nie pojawia się strona do wpisania adresu mailowego ,proszę o pomoc.
Zaproszenie na 3 miesiące bezpłatnych rozmów/smsów/20GB internetu w nowej sieci FOLXWesoły 

kod zaproszenia:77530111

Tester produktów i usług
https://testoholik.blogspot.com/
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: brak okna rejestracyjnego pełnej wersji premium na rok okayfreedom pc format 02/2015
Witam!

Nie możemy tutaj podać adresu strony rejestracyjnej, ale każdy, kto zgłosi problem na adres reklamacjeAtpcformat.pl, otrzyma bezpośredni odnośnik.

Pozdrawiam!
Sebastian Malinowski
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Witam ,ja mam mianowicie taki problem że pojawiło się okienko do wprowadzenia kodu,potwierdziłam ale program nadal jest wersja próbną(brak wyboru kraju)może ktoś podpowie jak to zarejestrować?
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
U mnie otwiera się strona rejestracyjna wpisuję swoje imię i nazwisko oraz adres mailowy, mija 12 godzin i nic. Sprawdzam w "Spamie" w stronie serwera pocztowego i nic. Powtarzałem te czynność kilka razy i nic.Jeszcze jedna ciekawostka. Na stronie aktualizacyjnej jest link do reklamacji, w którym widnieje nazwa serwera producenta. Przesłałem wiadomość, na ten adres, że nie otrzymałem kodu rejestracyjnego i nadal nic. Moim zdaniem wygląda na to iż producent będzie nas zalewał swoimi reklamami - czytaj spamem, a obiecany kod rejestracyjny "lata" w przysłowiowym lesie. Czy nie lepiej było napisać że to 7-dniowa wersja testowa czyli trial i byłoby bez kłopotów? [/size][/font]
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
Proszę spróbować zarejestrować się korzystając z innego adresu - na innym serwerze. Problem,który Pan opisuje wygląda jak typowy przypadek kasowania maili rejestracyjnych przez serwer pocztowy.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
okayfreedom pc formatrejestracja okayfreedom