Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

co zrobić by utorrent pobierał szybciej?

co zrobić by utorrent pobierał szybciej?
Kilka dni temu rozpocząłem pobieranie pliku przez program utorrent 2.0.4 . Kilka godzin po rozpoczęciu pobierania utrzymywała się stałą prędkość pobierania która wynosiła 50kb/s +/-. Jednak po dłuższym czasie pobierania mój utorrent strasznie zamulił prędkość spadła do nie więcej niż 10kb/s. Mam internet z łącza radiowego. Liczba Pedów mojego pliku wynosi 4(85) a seedów 6(16). Te liczby są w ciągłym wahaniu więc nie ras jest +/- 2lub3. Przeczytałem wiele poradników, obejrzałem wiele filmików ale nic nie pomagało mi w odzyskaniu dawnej prędkości. konfigurowałem mojego torrenta ale to też nic nie dawało. Może wy mi pomożecie
;(
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: co zrobić by utorrent pobierał szybciej?
radiówka-nie dziw się
spróbuj przez inny program p2p
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
co zrobić żeby gra się szybko pobierała utorrentco zrobić żeby internet szybciej pobierał gryco zrobić żebu utorrent chodziłszybciejco zrobić by w utorencie szybciej się ściągało ?co zrobić by utorrent szybciej pobierał ?co zrobić aby utorrent pobierał szybciejco zrobić aby torrenty szybciej pobieracco zrobic zeby gry z torrentow szybciej sie sciagalyco zrobic aby utorrent utrzymywal predkoscco zarobić by torrnet sie szybciej sciagal