Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

dysk twardy jaki wybrać

dysk twardy jaki wybrać
jak w temaci mam 230zł na dysk twardy chciał bym żeby miał ok 250gb zastanawiam się nad tym WD2500ks caviar se16
tylko przy podawaniu propozycji proszę uwzględnić to że chciał bym sklep w warszawie z odbiorem osobistym

edit
oczywiście na sata 2
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: dysk twardy jaki wybrać
Ten co wybrałeś bardzo dobry jest.
nic dodać, nic ująć. Bierz tego WD
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Seria AAKS będzie lepsza, jak możesz to znajdź sobie WD'ka z tej serii. Możesz też zwrócić uwagę na jedno talerzowe Samsungi, nie pamiętam oznaczeń ...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Nie patrz się i bierz, bardzo dobry.
Za te 230 zł nic lepszego nie będziesz miał. To naprawdę najlepsze rozwiązanie. pawel48448 masz racje nic dodać nic ująć.
Drodzy posto powiedzmy nabijacze WesołyBeka mkowi prawde , on ma racje - nie wy , AAKS:
http://www.purepc.pl/node/1281?pageNo=5
Cytat:Jak to zwykle bywa w porównaniach trudno wyłonić jednoznacznego zwycięzcę, ponieważ każdy ma inne potrzeby. Dla tych, co poszukują maksymalnej wydajności, najlepszym wyborem będzie rewelacyjny WD3200AAKS. Zapewnia on bardzo wysokie transfery odczytu oraz zapisu, niezależnie od wielkości kopiowanego pliku. Wydając niecałe 300zł otrzymujemy pojemny magazyn na nasze dane, którego dodatkowo cechuje bardzo dobra wydajność

Do moderacji : uzylem tych slow bo mam dosc jak na tym Forum garstka walczy - z tym co macie zaprezentowane wyzej , lecz nie ma zadnej pomocy a osoby , ktore klepia dla klepania nie dosc , ze nie pomagaja to po prostu szkodza , zamiast poszukac powielaja posty nad soba.. Czy administracji zalezy na tym aby osiagnac odwrotny skutek do zamierzonego? Popatrzcie na IDG , tam juz polecieli w dyrekcji....Dzis forum , portale to nie dodatek do gazety - trzeba dbac o jego poziom...
Fire wyluzuj...
Przepraszam, nie było mnie dwa dni, teraz lecą warny, na początek po -2. Dziwi mnie, że Beka, który siedzi na forum całymi dniami nie zareagował.
Programy: Polecane / Nowe / Inne