Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

dziwny ban nie na ip

dziwny ban nie na ip
Witam Was,
Piszę z prośba o pomoc.. Dostałem ban w serwisie videochatpl.com za "nagrywanie obrazu obcego" tzn miałem ustawioną kamerkę na ekran swojego laptopa.. Nie zrobiłem właściwie nic złego a dostałem bana bo mają taki paragraf.. Ban ten nie jest na IP. Sprawdziłem to wchodząc na tę stronę z innego laptopa podłączonego do mojego routera i wtedy bana nie ma. IP mam stałe. Zmieniałem też końcówkę IP w ustawieniach routera. Co ciekawe, kiedy wejdę na tę stronę z mojego komputera ale z innej przeglądarki tj. IE wtedy bana nie ma ale przeglądarki nie lubie dodatkowo nie ma obrazu z mojej kamerki.. Teraz moja prośba do Was, na co może być ten ban? Jak go usunąć/ominąć? Korzystam z mozilli. Liczę na pomoc.
Pozdrawiam.

Edit:
Dodam jeszcze, że kiedy podłącze swojego laptopa do jakiegoś hotspota to nie ma bana i na Mozilli..
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
RE: dziwny ban nie na ip
Dostałeś bana na ciasteczka cookies. Wyczyść je w ustawieniach przeglądarki
Moja ulubiona gra w transformers . Tej gry nie trzeba instalować,ale trzeba mieć zainstalowany unity web player.
RE: dziwny ban nie na ip
Właśnie to chyba też nie to. Usunąłem je, zresetowałem nawet ustawienia przeglądarki, co usuwa praktycznie wszystko. Dodatkowo usunąłem stronę z pamięci flash playera. Ban musi siedzieć gdzieś indziej.. tylko nadal nie wiem gdzie.
Programy: Polecane / Nowe / Inne