Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

fifa 13 ultimate team

fifa 13 ultimate team
otóż nie mogę się zalogować czy może to być związane z tym że mam fife 12 zainstalowaną i zespół w ultimate team ? jeżeli nie to jak rozwiązać ten problem
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: fifa 13 ultimate team
Nie to nie jest problem. Pisałeś w wątku głównym, napisałeś do EA? Sprawdź swoje połączenie z internetem, blokady firewall...
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Ja mam podobnie gdy chcę wejść w Ultimate Team pisze mi: Podczas nawiązywania połączenia z Fifa 13 Ultimate Team wystąpił błąd. Za chwilę wrócisz do menu głównego Fifa 13.

CO ROBIĆ ??? Proszę o odpowiedź
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Ja już swój problem rozwiązałem. Mianowicie jeśli masz na komputerze hamachi to je wyłączaj gdy chcesz uruchomić Fife 13. U mnie to pomogło oby u cebie też. Powodzenia
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
podczas nawiązywania połączenia z fifa 13 ultimate team wystąpił błądpodczas nawiązywania połączenia z fifa 14 ultimate team wystąpił błądPodczas nawiazywania polaczenia wystapil blad fifa14fifa 13 ultimate team nie moge sie polaczycfifa 13 ultimate team błąd połączenia fifa 13 ultimate team błąd w połączeniu fifa 13 podczas nawiązywania połączenia z fifa 13 ultimate team wystąpił błądfifa 13 fut zespolwystąpił problem z serwerami ea fifa 13co robić gdy podczas wczytywania fifa 13 ultimate team wystąpił błąd