Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

filmiki

filmiki
Mam pytanie: jak ściągam z internetu jakiś filmik to czy mam możliwość zobaczenia części tego filmiki?? Jeżeli tak to jak to zrobić??
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: filmiki
Jakim programem sciągasz??Jeżeli program którym ściągasz ma odpowiednią funkcję to można to zrobić.
Jeśli nie jest spakowany, a ściągasz przez emula albo z torrentów to często da się podejrzeć, najlepiej radzi sobie z tym TEN program. Ale może być też tak że początek ściaga się na samym końcu i wtedy trzeba czekać aż pobierze się duża część.

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
sciaganie z internetu filmow jest nielegalneDuży uśmiech
docent6 napisał(a):sciaganie z internetu filmow jest nielegalneDuży uśmiech

Nie wszystkich - tylko tych, których autor nie wyraził zgody na takie rozpowszechnianie (filmy komercyjne), ale jeśli udostępnisz w p2p nakręcony przez siebie film i ktoś go ściągnie to nie będzie piratem.
ta czuj sie ze kolega sciaga film nbakrecony przez kolege. Wszyscy wiemy o co sie rozchodziDiabelek
Piractwo to niestety poważny problem, ludzie ściągają filmy z sieci i oglądają go raz lub dwa - dla porównania u mnie w mieście wypożyczenie DVD kosztuje 5 zł, a bilet do kina 15 zł - więc nie są to jakieś "zabójcze sumy" i każdy może sobie na to pozwolić i nie musi się obawiać trojanów i tym podobnych niespodzianek.
Ja tam nie korzystam z sieci p2p, ponieważ za bardzo zamulają komputer, przynajmniej tak przepuszczam :D
Ściąganie filmów, których autor nie wyraził zgody, na jego wolne rozpowszechnianie jest nielegalne. Gdybym nakręcił film, który dostał Oskara i nagle wylądował on w Internecie na pewno złość by mnie wzięła, ale z drugiej strony wcale bym im się nie dziwił. 30 złotych za bilet do kina, a superciekawe filmy na DVD za 79 złotych to stanowczo za dużo.
a ja jednak wolę kino i ten klimat chociaż zgodzę się, że tanie to nie jest nie mowiąc już o filmach dvd
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
AtRefrex 30zł za bilet? Nie wiem, gdzie mieszkasz ale współczuję u mnie jakieś 11 - 15zł + "magia" dużego ekranu gratisWesoły

Co do piractwa to zamiast p2p coraz więcej ludzi pożycza filmy z wypożyczalni i po prostu kopiuje (niektóre małe wypożyczalnie mają filmy tuż po premierze w kinie).
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne