Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

grał ktoś w jericho i skonczył? mam problem

grał ktoś w jericho i skonczył? mam problem
jestem w misji w której mam uruchomić jakiś most nad przepaścią pełną wystających ostrzy. przeszedłem juz na 2 strone mostu tam po krawedzi i nacisnąłem ten przycisk co trzeba ale ta reszta zespołu nie chce ich nacisnąc tych przyciskow po 2 stronie mostu i stoją jak te ciołki. help pliss
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
RE: grał ktoś w jericho i skonczył? mam problem
musisz stanąć na kwadratowej zapadni na środku mapki, a następnie wysłać członków drużyny na takie same zapadnie tylko po drugiej stronie mostu. na ps3 używasz do tego strzałki w lewo i w prawo, na pc niestety nie wiem.

acha jakby ktoś z was wiedział co należy zrobić po zabiciu grubasa wiszącego na łańcuchach (w towarzystwie potężnego gladiatora). Zabiłem go ale ani portal się nie otworzył ani żadne drzwi... nie wiem co robić...

Pozdrawiam Aurantis
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: grał ktoś w jericho i skonczył? mam problem
nowik888 napisał(a):jestem w misji w której mam uruchomić jakiś most nad przepaścią pełną wystających ostrzy. przeszedłem juz na 2 strone mostu tam po krawedzi i nacisnąłem ten przycisk co trzeba ale ta reszta zespołu nie chce ich nacisnąc tych przyciskow po 2 stronie mostu i stoją jak te ciołki. help pliss
Klawiszami 1 i 3 nad WASDJęzyk
~Anonim napisał(a):acha jakby ktoś z was wiedział co należy zrobić po zabiciu grubasa wiszącego na łańcuchach (w towarzystwie potężnego gladiatora). Zabiłem go ale ani portal się nie otworzył ani żadne drzwi... nie wiem co robić...

Pozdrawiam Aurantis

Trzeba go popchać Black na środek sali i otworzy się portal coś jeszcze?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
co trzeba zrobic w jerycho po grubasiejericho co trzeba zrobić po zabiciu grubasajerproblem z jerycho pc