Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

gryonline.wp.pl nie moge sie zalogowac czemu??

pytanie jak w temacie mam konto na wp i jak wchodze na gryonline to daje zaloguj pozniej klikam loguj i wyskakuje to samo co na poczatku wejdz jako gosc itp czemu? mam jakies inne konto do tego zalozyc nie rozumiem tego ???
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: ie
RE: gryonline.wp.pl nie moge sie zalogowac czemu??
DJRuthless napisał(a):pytanie jak w temacie mam konto na wp i jak wchodze na gryonline to daje zaloguj pozniej klikam loguj i wyskakuje to samo co na poczatku wejdz jako gosc itp czemu? mam jakies inne konto do tego zalozyc nie rozumiem tego ???

No to wejdź jako gość... Lol2
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Albo załóż nowe konto i sprawdź czy się da wejść.
Cookies włączone? Wpisujesz dobre hasło?
Nie udzielam pomocy poza forum ani przez PW | Mój blog
Jakiej przeglądarki używasz?Może przeinstaluj ją.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
uzywam ie 6 haslo dobrze wpisuje tyle razy co je wpisywalem i dalej nic ciekawe to jest gdzie sie wlacza cookies czy cos takiego moze to by pomoglo
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: ie
Cytat:Należy ustawić poziom zabezpieczeń Internet Explorera. Żeby to zrobić: w IE: narzędzia---->opcje internetowe--------->zakładka PRYWATNOŚĆ - ustawiamy poziom zabezpieczeń na ŚREDNI i klikamy ZASTOSUJ. Należy sprawdzić również czy dostępne są porty 5000-5100 używane przez nasze gry. Proszę zatem skontaktować się ze swoim dostawcą internetu.

CYTAT ze strony: http://gryonline.wp.pl/pomoc,n-5,m-full.html

Druga rada, jako login podaj tylko nazwę użytkownika, a wiec jak mamy konto nazwaAtwp.pl, wpisujemy tylko nazwa Wesoły
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
czemu nie mogę się zalogować na wpdlaczego z noki nie moge sie zalogowac na wp gry onlinegry online wpgryonline wpgryonline.wp.plnie moge korzystac z gier online na wpnie moge sie zalogowac na gry wpnie mogę się zalogować na gryonline.wp.plwp.pl.gryonline