Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

internet do 30zł

internet do 30zł
WItam
obecnie mam radiówke za którą nie płace za to ze mam antene na dachu jej prędkość to jakieś 1mb z hakiem, pobieranie to 140-150kb/s wysyłanie to 0,7, nie jestem zadowolony bo mimo że ogólnie prędkosć nie jest zła to strony nie laduja sie odrazu a jak z internetu korzysta jeszcze siostra(przez router) to już jest masakra strony prawie w ogóle sie nie łądują - to wina pobierania czy wysyłania?

Dlatego chciałbym w końcu wymienić ten interneto o ile nie bedzie mnie to kosztować drożej niż 30zł. Możecie coś polecić w tej cenie?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: internet do 30zł
Możesz chociaż napisać gdzie mieszkasz bo jak jakaś wieś/okolice miasta to Neostrada(49zł - 10mb/s) ewentualnie jakiś mobilny.
Beksa
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Cytat:to wina pobierania czy wysyłania?
Pobierania. No chyba, że siostra wrzuca coś na YT albo chomikuj albo jakieś inne hostingi. Wtedy może cię wysyłanie obciążać.
♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
(29.09.2012, 11:29)Arses napisał(a): Możesz chociaż napisać gdzie mieszkasz bo jak jakaś wieś/okolice miasta to Neostrada(49zł - 10mb/s) ewentualnie jakiś mobilny.
Krosno

(29.09.2012, 15:27)Dyzajash napisał(a):
Cytat:to wina pobierania czy wysyłania?
Pobierania. No chyba, że siostra wrzuca coś na YT albo chomikuj albo jakieś inne hostingi. Wtedy może cię wysyłanie obciążać.

wysyłanie takich rzeczy przy takiej prędkosci to wręcz nierealne Szczerbol
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Zastanów się nad mobilnym, oczywiście musisz się wtedy liczyć z limitem transferu na miesiąc.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
moglibyście podać jakieś propozycje?
jakie są te limity?
w ogóle sie w tym nie orientuje
 Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
czy jest internet za 30złinternet za 30zł