Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

jak przerzucić dane z starej karty pamięci na nową?

jak przerzucić dane z starej karty pamięci na nową?
Witam mam pytanie ponieważ właśnie wracam z biedronki Szczerbol kupiłem nową kartę pamięci do mojej N82
(promocja jest 4 GB z NOKI za 29.99zł) czyli cena bardzo dobra mi się wydaje i była to okazja kupiłem od razu 2 do mojej E52 Wesoły

Ale mam teraz problem mały jak najlepiej zrobić żeby wszystko przerzucić ze starej karty pamięci 2 gb na nową 4gb?

Dodam iż zależy mi żeby np zdjęcie zrobione w grudniu 24 o godzinie 15:30 i teraz na podglądzie gdzie widzę te zdjęcie (bez powiększenie na telefonie) widzę datę godzinę i rozmiar tego zdjęcia
I czy jak przerzucę wszystko na nową kartę pamięci dalej tak będę miał i mi zapamięta nawet daty i godziny zrobionego zdjęcia i będzie tam taka kolejność tych zdjęć na starej karcie pamięci?

Dziękuje za pomoc i Pozdrawiam
Rejestrujcie się: Klik
Pomóż mi! Muszę mieć konto Premium. Proszę pobierz TO ,jest to zwykły plik tekstowy.
Tani hosting sms, szybki, stabilny, sprawdzony! DOMENY ZA SMS! Polecam!

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
RE: jak przerzucić dane z starej karty pamięci na nową?
Te daty są wpisane w "zdjęcie", więc o to się nie martw. Najłatwiej będzie jak włożysz nową kartę do telefonu i sformatujesz ją. Dalej ze starej karty pamięci przerzucasz wszystko na komputer, a później z komputera na nową kartę pamięci. Niestety gry i aplikacje nie będą działać. Dobrze by było jakbyś przed zmianą karty pamięci przerzucił je na pamięć telefonu.
Redaktor Android.com.pl
Były redaktor Windows-Phone.pl
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
ja proponuję podpiąć do jednego porta USB tel z kartą, a do drugiego czytnik kart (microSD + przelotka na SD).
i skopiować.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
zrobiłem to tak że zrobiłem kopie zapasową i potem przerzuciłem karty pamięci na nową i wgrałem kopię zapasową Wesoły
I wszystko działa jak należy Wesoły

Temat do zamknięcia.
Rejestrujcie się: Klik
Pomóż mi! Muszę mieć konto Premium. Proszę pobierz TO ,jest to zwykły plik tekstowy.
Tani hosting sms, szybki, stabilny, sprawdzony! DOMENY ZA SMS! Polecam!

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne