Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

jaki aparat do 1100 zł warto kupić?

jaki aparat do 1100 zł warto kupić?
jaki aparat warto kupic? mam do dyspozycji 1 100 zł , chodzi mi głownie o b.dobra jakość obrazu i z dużym zoom'em optycznym
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: jaki aparat do 1100 zł warto kupić?
ja bym Ci polecił Canona sx120 IS jest to najnowszy model z tej serii.
>>tutaj<< masz jego opis.

ZA przemawiają nowy procesor DIGIC IV, matryca 1/2.5 cala, zoom x10, pokaźny manual (czas, przesłona, ostrość, iso, wb), sporo programów tematycznych, kompensacja ekspozycji.

MINUSY (bazuję na posiadanym sx110IS więc może w sx120 coś się zmieniło) to: dosyć ciemny obiektyw tak że w pomieszczeniach przy słabym świetle raczej bez lampy się nie obejdzie, trochę brakuje szerokiego kąta (36-360mm), niewygodny do trzymania w jednej ręce.

Doradzałbym popytać w sklepach ew poczekać jeszcze trochę może pojawi się w jakiejś gazetce np MM czy Saturna.
Zapraszam do mojej małej galerii;)

>>Galeria<<
a co myslisz o tym ? http://www.optyczne.pl/index.html?aparat...y&sort=

taki mi sprzedawca polecił
Jeśli można wtrącić... Ten Sony ma totalny brak szerokiego kąta (38 mm dla ekwiwalentu 35 mm). Zdjęcia fajnie wychodzą jak jest poniżej 30 mm. Ja bym polecał coś z Fuji Film Wesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
At autor
no niestety Canon tez nie może sie poszczycić szerokim kątem:F ale moim zdaniem jest lepszy od Sonego. H20 brałem pod uwagę ale skresliłem go z ważnego dla mnie względu. jest zasilany wyłącznie akumulatorem co jest nie praktyczne i uciążliwe. wolę 2 komplety akumulatorków AA zawsze to pewność, że nie zabraknie Ci prądu w trakcie pleneru;]

napisz jeszcze czego oczekujesz od aparatu, do jakich zastosowań planujesz go kupić

At kornel
o jakim Fuji mówisz? bo przyznam szczerze że gdy sam szukałem aparatu kilka modeli nasunęło mi się w wyszukiwarkach...
Zapraszam do mojej małej galerii;)

>>Galeria<<
nie znam sie na aparatach, chodzi mi głownie o jakosc zdjeć nie musi by to jakis profesjonalny aparat
a może ten bo jest w promocji?
http://www.optyczne.pl/index.html?aparat...y&sort=
(15.09.2009, 20:42)dudiX napisał(a): nie znam sie na aparatach, chodzi mi głownie o jakosc zdjeć nie musi by to jakis profesjonalny aparat
a może ten bo jest w promocji?
http://www.optyczne.pl/index.html?aparat...y&sort=

HahahaHahahaHahahaHahahaHahahaHahahaBoję się
Bierz Canona bez porównania z tym Panasem
Tu była sygnatura, ale nie ma
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
[quote='ViruS Riddle' pid='1339843' dateline='1252950495']
At autor
no niestety Canon tez nie może sie poszczycić szerokim kątem:F ale moim zdaniem jest lepszy od Sonego. H20 brałem pod uwagę ale skresliłem go z ważnego dla mnie względu. jest zasilany wyłącznie akumulatorem co jest nie praktyczne i uciążliwe. wolę 2 komplety akumulatorków AA zawsze to pewność, że nie zabraknie Ci prądu w trakcie pleneru;]

ja mam PANASA-FZ-18 z akumulatorem i w zupełności styka na 400 zdjęć -żadne AA ci tyle nie zrobią .Wcześniej miałem małpę samsunga na akumulatorki AA i zawsze musiałem nosić przy sobie kilogram naładowanych akumulatorów-do panasa dokupiłem drugi akumulator za 30 pln i mam spokój

[Obrazek: cmsig.php?id=berger6630&s=4]
Programy: Polecane / Nowe / Inne