Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

jaki internet bez telefonu?

jaki internet bez telefonu?
witam
Mieszkam na wsi, jakies 30 km od Wrocławia. chciałem sie poradzić Was, jaki internet powinienem wybrać. Nie mam i raczej nie chcę mieć telefonu stacjonarnego. W tp dowiedziałem sie, że musiałbym płacić abonament (min 54,90 zł na 2 lata) + opłate za utrzymanie linii (36,60 zł). uważam, ze to troche przesada, żeby oddawać im przez te 2 lata prawie 100zł miesiecznie za 1m/s. dlatego chcialem Was zapytac, co mógbym wziac bardziej oplacalnego.

prosze o odpowiedz i z góry dzieki
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie8
RE: jaki internet bez telefonu?
W takim razie polecam internet w orange, lub blueconnect -> era Wesoły
 Przeglądarka: opera
nad tym tez myslalem, ale bardziej sie nad tym zzastanowie jesli nic innego nie znajde. to dlatego ze: 1. zlapalbym tylko zasieg edge (czyli jakies 240 kb/s), a 2. limity transferu
tak wiec wlasnie nad czyms takim bede myslal jesli nic innego nie zlapie.

a, i jeszcze mi sie obilo o uszy cos takiego jak orange cdma.
wiecie cos wiecej o tym? to jest cos prostego jak np. blueconnect, czy potrzeba do tego jakis dodatkowy sprzet?
Bezprzewodowy z orange.
Ostanio maja calkiem normalne ograniczenia.
Z zasiegiem tez jest calkiem spoczko.
I cena tez normalna dosyc.
 System operacyjny: macos Przeglądarka: safari
Mam blueconnect i nie narzekam, czasem robię wypady w góry, tam też da się znaleźć zasięg, ale nie zawsze i wszędzie
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
a i jeszcze ostatnio widzialem cos takiego jak MULTIMO. oni oferuja internet stacjonarny razem z telefonem ale tez mobilny. jeszcze sie temu bardziej nie przygladalem. slyszeliscie moze cos o tym?
a bezprzewodówki takie jak blueconnect, czy iplus to raczej zostawie sobie jako ostatecznosc
(16.11.2009, 19:03)~Anonim napisał(a): a i jeszcze ostatnio widzialem cos takiego jak MULTIMO. oni oferuja internet stacjonarny razem z telefonem ale tez mobilny. jeszcze sie temu bardziej nie przygladalem. slyszeliscie moze cos o tym?
a bezprzewodówki takie jak blueconnect, czy iplus to raczej zostawie sobie jako ostatecznosc

Tak.Multimo ma DSL oraz takze internet mobilny.Najlepiej sprawdz tutaj na mapie zasięgu http://www.multimo.pl/sprawdz-dostepnosc-uslugi/ czy dochodzi do Ciebie sygnał.Ja polecalbym Ci Play 50zł 7gb limitu.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
na ta oferte play'a serio mialem ochote. i jakie to bylo rozczarowanie, kiedy sie dowiedzialem ze w mojej okolicy internet playa wogole nie ma zasiegu...
i jeszcze mam jedno pytanie. np. w orange podobno wystepuje kompresja danych. jak to wlasciwie wplywa na uzytkowanie intenetu?
czy to jest cos serio uprzykrzajacego zycie?
Programy: Polecane / Nowe / Inne