Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

karta graficzna

RE: karta graficzna
tylko 2 zasilacz oraz na procesorze
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Karta graficzna bardzo się grzeje na dodatek bez wentylatora na radiatorze w obudowie bez obiegu powietrza. Podaj model obudowy, która posiadasz. Możesz też zamontować jakiś wentylator na karcie, żeby tak się nie nagrzewała. Bo twoja temperatura na dłuższą metę może zaszkodzić grafice.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Wszystko ladnie pieknie tylko jak moge zainstalowac ten wiatraczek ;/. Obudowa LOGIC B23 BLACK 5
Nie mogę Ci doradzić w sprawie montażu tego wentylatora bo nie widzę twojej karty. Musisz sam się tym uporać. Wystarczy tobie wentylator 70 mm, tu masz takiego Zephyr. Zasilanie poprzez kabel od wentylatora podpinasz pod płytę głowną.
ok dziekuje jutro zamowie, mam nadzieje ze cos to pomoze
Na mojej starej karcie graficznej też jak u ciebie- bez radiatora, temperatura spadła w czasie gry gdzieś ok. 30-35 stopni.
a jak bym zakupil wiekszy wentylator to lepiej chyba bedzie chlodzilo taak ? glowni chodzi mi o http://allegro.pl/wentylator-komputerowy...94099.html

czy w zupelnosci wystarczy ten co mi wyslales ? to jakies oryginalnej firmy?
i jak cos mam ten wentylator ustawic w strone radiatora tak ? zeby na niego chlodzilo?
Najlepiej bylo by, zeby jednak wentylator pokrywal sie z karta. Wentylator zamontuj tak w przypadku zephyra zeby logo bylo na gorze a naklejka, na ktorej sa dodatkowe rzecz jasna na dole. To juz lepiej zamias tego 120 mm to mozesz kupic 2 o rozmiarze nie przekraczajacej szerokosci karty graficznej, bo wtedy chlodne powietrze bedzie skierowane w radiator. A przy 120 uciekalo by bokami.
Zephyr od SilentiumPC to bardzo dobre wentylatory w tej cenie. Sama firma jest dobrze znana z duzej wydajnosci w stosunku do ceny. Ten wentylator, ktory ci podalem jest oryginalny. Osobiscie polecam.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: safari
ok, zamowie zephyra, dzieki
Zephyr to zabawka nie wentylator.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne