Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

kłamstwo

kłamstwo
dzis kupiłem wasz magazyn
otwieram strona 44 i czytam o wspaniałosciach p2m
jakie to cudowne, super, extra itd
zainstalowałem moorhunta po godzinie udało mi sie sciagnac jakis haskode z filmem no i zaczęło sciagać
super predkosc 270 kb przy moim łaczu 2 mb.
wszystko fajnie pieknie, ale niech mi ta osoba co napisała ten debilny artykół łaskawie poda jakies adresy normalnych FORÓW.

jaja se robicie czy jak.
na większosci forów tego porabanego p2m trzeba albo zapłacić, albo cos uplodować - no bez jaj.

od dawna mam konto na torrenty.org
tam zapłaciłem raz za sms i to wszysko
prędkosci sa dużo nizsze bo tak 170 - 220 kb
no ale chłopie przynajmniej jest co ściagać.

a tu weź zastanów sie zanim cos wymyslisz, a wogule mistrzostwo swiata to dodac avasta na płyteHahaha
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
RE: kłamstwo
Jesteś żałosny ziomek, wiadomo ze do pisma Tobie nie wrzucą np Nod32, Kaspersky czy jakiś inny antyvir" z kluczem, pomyśl może trochę Chytry
Nie ma co chyba myślałeś że dadzą Ci kluczyk na rok za te grosze co kupiłeś gazetę.

Pu drugie nie rób żalu bo jak czytałem ten post to ja się Tobą ubawiłem. Nie myślisz też chyba że Ci dadzą linki jak w sumie ściagać gry,filmy,programy z patch'ami - crackami itd LOL Jaj to sobie nie rób ale Ty ~!

Szkoda słów na takie coś, poszukaj dobrze tak na marginesie, a zapewniam Ciebie że da się ściągać nie płacąc za żadne "registry".

P.S Weź człowieku lepiej się zajmij pisownią języka polskiego!
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
chłopie o czym ty wogule mówisz
crackii patche to se sam znajde byle byle bło z czego
a tu jedyne forum z którego dało sie cos ściagnąc było to gigapliki
i to jeszcze tylko może 3 filmy
bo reszta to albo cos tam trzeba wysłac albo kasiora
co to wogule ma być
gorsze niz rapi
(29.12.2008, 22:58)~Anonim napisał(a): chłopie o czym ty wogule mówisz
crackii patche to se sam znajde byle byle bło z czego
a tu jedyne forum z którego dało sie cos ściagnąc było to gigapliki
i to jeszcze tylko może 3 filmy
bo reszta to albo cos tam trzeba wysłac albo kasiora
co to wogule ma być
gorsze niz rapi

Człowieku ale jaki Ty masz problem winisz za coś wydawnictwo PCF ?
Chłopie wyłączyli CI google ' ? Sprawdź lepiej nadal Ci działa tak jak działało, więc sam sobie możesz szukać i ściagać ale problem polega na czym innym wiesz na czym Chytry na tym że chyba nie potrafisz po prostu szukać.

Masa forum" jest na necie, którym nie musisz dawać opłaty!

Daruj sobie już, szkoda robić śmietnik na forum, nie wypowiadam się więcej na ten temat.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Ekhm gdy ktoś szukać umie to ma Język jak chcesz kraść to się najpierw naucz XD poki co kupuj legalne.

Ja osobiście uważam, że p2m jest super. Jak ściągam z torrentow max: 250 KB/s(2 begabity), p2m 1200 KB/s(ok. 9 megabitów) lekka różnica, nie?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
jak masz pisac takie pierdoły to po co sie wogule odzywasz.
a autor tematu, jak juz robił artykół to powinien terz podac adresy stron z których mozna cos normalnie sciągnac bez kombinacji.
to czy ktos z was moze podac jakies normalne stronki
bo zarejstrowałem sie juz na 6 i lipa
Chcesz dobre strony??Prosze bardzo:www.allegro.pl,www.komputronik.pl;www.ebay.pl tam kupisz legalne programy,gry filmy itp. to są tylko przykładowe strony resztę znajdziesz w Google i zachęcam do kupna słownika ortograficznego
Atrumbacz
najszybciej to znajdziesz w googlach-> "fora p2m","strony p2m","adresy forów p2m","moorhunt fora" itp itd...

są fora na których trzeba płacić (ranga:sponsor) lub regularnie uploadowac(ranga:uploader)

ale sa także takie na których rejestracja jest darmowa a żeby pojawił się hashcode wystarczy "podziękowac" lub "postawić piwo"

trzeba poszukać, porejestrowac sie, poświęcić trochę czasu i te wartościowe sobie zachowac w zakładkach;]

poza tym szukaj także wątków w których podawane sa namiary na pliki do ściągnięcia przez programy takie jak: P2M, OP2m, Ygoow i inne

żeby nie było że tylko odsyłam do szukania i wogle wytykam CI błędy to na zachętę masz >>LINKA<<;]
Zapraszam do mojej małej galerii;)

>>Galeria<<
dzieki stary jedna normalna odpowiedź
a co do goscia z allegro, ebay
człowieku ja umiem sciagac z neta
od trzech lat sciagam z torrentów
rok temu bawiłem sie z rapidem przez usd i to było dla mnie cudo no ale teraz jest limit predkosci, wiec lipa.
ale na korzystajac z wyzej wymienionych metod nigdy nie miałem problemu ze ściagnieciem czegokolwiek a tu masakra, nie dosc ze ie idzie bardzo nic znaleźc to jeszcze jak sie cos znajdzie to bardzo nie da sie ściagnac masakra.
ale dziekuje za pomoc
pozdrawiam i zycze szczesliwego nowego roku.
W związku z tym, że pobieranie oprogramowania bez posiadania licencji jest naruszeniem kodeksu karnego (no i też cywilnego), gratuluję, że podzieliłeś się publicznie tymi spostrzeżeniami. Gratulacje :D

A teraz zamykam bezsensowny wątek i radzę trzymać trochę wyższy poziom kultury.

BTW. Polecam również naukę liczenia i znajomości jednostek (Mb, MB, kb, kB; nie ma "mb" bo to by były "mili bity").
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Skocz do:

Wybrane wątki (kłamstwo)
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Sad Wielkie rozczarowanie gazetą PC Format CREATIVE_ 17 7084 10.03.2019 13:05
Ostatni post: tofik260
Question "PC Format Extra" - jednorazowe wydanie czy cykliczne (np. co miesiąc)? dawidsab 30 13726 19.01.2019 15:17
Ostatni post: KDW_82
  JZK DRUCZEK meobeou 0 3472 18.01.2019 06:39
Ostatni post: meobeou
Question Jak wyłączyć ekran logowania? Krzysztof K. 0 3644 09.01.2019 21:51
Ostatni post: Krzysztof K.
  PC Format Extra 1/2019 A.Chabiński 0 4009 07.01.2019 13:21
Ostatni post: A.Chabiński
  PC Format 12/2018 A.Chabiński 6 4845 06.11.2018 14:31
Ostatni post: aht
  PC Format 11/2018 A.Chabiński 4 5989 17.10.2018 07:22
Ostatni post: Officer Crabtree
  Kod do Supermemo ladysherlockian 1 5948 15.10.2018 09:13
Ostatni post: A.Chabiński
  PC Format 9/2018 A.Chabiński 4 6048 10.10.2018 12:03
Ostatni post: Red Herring
Question [PROPOZYCJE]: Propozycja artykułu – „Jak poprawnie pisać maile?”. dawidsab 0 6578 02.10.2018 08:30
Ostatni post: dawidsab
  Odnośnie listu czytelnika (Jacka N.) – „PCF kontra KŚ”. Pewien pomysł. dawidsab 0 3408 02.10.2018 08:25
  PC Format 10/2018 A.Chabiński 4 5876 02.10.2018 08:21
  Za dużo opisów programów z płyty ladysherlockian 5 6177 27.07.2018 10:25
Ostatni post: nick123
Question DO REDAKCJI: Czy był/będzie (i w którym numerze) test SSD "ADATA SU-900 Ultimate"? dawidsab 12 9059 22.06.2018 13:56
Ostatni post: ptrick
  PC Format 6/2018 A.Chabiński 13 11873 04.06.2018 18:40
Ostatni post: grzegor9