Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

kursory

kursory
no więc tak chodzi o motyw aquarium nie mogę go znależć Wpieniony jeśli możecie to podajcie jeszcze link do kursorów aquarium. jeśli nie znajdziecie to zgram sobie z laptopa bo tam mam ale mi się popuł więc musze czekać. prosze o szybką odpowiedż
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: kursory
Jasne że ci podam , jak poprawnie napiszesz Temat i jego treść , a i poprawisz błędy bo to nie "chlew" Wesoły

#A co do twojego linku w sygnaturce. Żal cie człowieku wystarczy spojżeć na link ...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie7
to podasz czy nie ?! jestem nowy i jeszcze nie umiem dobrze poruszać się po stronie
Znalazłem strone ale linki nie działają , chyba będziesz musiał z laptopa sobie wrzucić jednak...

Atedit : Masz popróbuj http://www.google.pl/search?hl=pl&q=...rs&lr=

# A co ma do poruszania sie po stronie twój link w sygnaturce i poprawna ortografia ?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie7
wiesz co nie chodziło mi o kursory takie z wypełnieniem niebieskim(błekitnym) tylko takie muszelkowe one są bardziej brązowe i w kształcie muszli takiej podłużnej ale trudno poszukam jeszcze w necie
dobra dzięki że poszukałeś ( nie takich ale zawsze to coś ) już sobie zgrałem z laptopa tylko teraz szukam wpgldfsh z czego to tesz zgrałem i wychodzi taki komunikat [attachment=21693] jakbyś mógł pomóc to będzie ok tam było coś że media center spróbuje zainstalować
to pomożesz
Programy: Polecane / Nowe / Inne