Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

lg ku 990 sie zacina

lg ku 990 sie zacina
witam,wpadł mi telef do wody chodzi tylko jak wchodzę w zakładkę moje dokumenty to się zacina i muszę wyjąc baterie, a tak to da sie napisać smsa bez problemu tylko właśnie w tym miejscu się zacina,czy oddać do serwisu żeby na gwarancji mi naprawili?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: lg ku 990 sie zacina
Na gwarancji ci zalania nie naprawią. Lepiej do komisu z tym idz może oni coś poradzą.
HTC HD2 1.5GHz Android MIUI 2.3.7
iPhone 4 32GB
HTC Desire Z 2.3.3 with Sense UI 2.1
HTC SENSATION XL 16GB
Nokia Lumia 800 Cyan

Sony Xperia S stock 4.1.2 JB zasilany DooMKerneL v6 .96

System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: opera
(13.04.2010, 20:30)~Anonim napisał(a): możesz spróbować. ja kita wcisnąłem że mi bateria od początku słabo trzyma ( z mojej winy bo niechcący tez mi wpadła do wody ) i wymienili mi.

Gdyby ktoś był w pełni rozumu to sprawdziłby testery wilgoci na baterii. Co do tematu możesz spróbować go oddać na gwarancje ale musisz liczyć się z tym że mogą zarządać za naprawe pieniadzy a także mogą anulować ci gwarancje.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie8
Oddaj do serwisu... Ale po tym jak telefon wpadł do wody, to mogłeś po jego wyciągnięciu wyjąć baterię, po czym bez tylnej klapki i innych części obudowy zanurzyć go głęboko w ryżu, który wchłonąłby wilgoć. A baterię mogłeś położyć w ciepłym miejscu.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
(14.04.2010, 18:24)De3ny napisał(a): Oddaj do serwisu... Ale po tym jak telefon wpadł do wody, to mogłeś po jego wyciągnięciu wyjąć baterię, po czym bez tylnej klapki i innych części obudowy zanurzyć go głęboko w ryżu, który wchłonąłby wilgoć. A baterię mogłeś położyć w ciepłym miejscu.

To miał rozkręcic obudowe czy co? Gdy odda do zwykłego serwisu to i tak straci gwarancje. I dlaczego miałby zanurzać telefon w ryżu? (O czymś takim jescze nie słyszałem.)
Nie powiedziałem, żeby rozkręcał obudowę, bo po tym zabiegu straciłby gwarancję... Miał zdjąć z niego wszystko co się dało, tj. ruchome elementy obudowy, te nie przykręcone :D Ryż chłonie wilgoć, wodę - dlatego.
Wydaje mi się że ku990 jesyna ruchoa częśc jaka można zdjąć to klapka od bateri.
Cytat:Ryż chłonie wilgoć, wodę - dlatego.
Muszę cię niestety zasmucić ryż nie wyciągnie wilgoci z zalanego telefonu LOL.
Nie wyciągnie ? Ty pewnie byś odsysał resztę wody z telefonu Język To ja cię muszę zasmucić - pochłonie wodę. Może nie wszystką, ale pochłonie. No zależy też ile się tam go będzie trzymało.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
lg ku 990 zacina sielg ku 990i wiesza sie w moja dokumentylg ku 990i wpadł do wodytelefon wpadl do wody i teraz sie zacina