Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

linux ubuntu (pytanie)

linux ubuntu (pytanie)
mam pytanie związane z artykułem i progranem lunux ubuntu.czy to prawda ,że ten linux jest darmowy czy tylko przysyłaka(dostawa)jest darmowa????
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: linux ubuntu (pytanie)
Wszystko jest darmowe. Tyle ze musisz czekac od 4 do 6 tygodni.
Hej wiem że to mój pierwszy postJęzyk więc witam allWesoły Moim zdaniem to źle , że podaliście na forum publicznym tj. w gaziecie opis skąd można za darmo otrzymać dystrybucje linuxa. Teraz każdy będzie zamawiał po 10CD (bo tyle można jednorazowo na maxa zamówić) a inteligentni będą zamawiać na wszystkich członków rodziny...... Wkońcu wyczerpią się zapasy płytek i .......... nie będzie już za free linuxówOczko Niektórzy są już na tyle bezczeli że sprzedają ubuntu na allegro..... a to już lekka przesada. To tyle Pozdrawiam i mam nadzieje że nikogo nie uraziłem moją wypowiedziąJęzor
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
~Anonim napisał(a):Hej wiem że to mój pierwszy postJęzyk więc witam allWesoły [...]To tyle Pozdrawiam i mam nadzieje że nikogo nie uraziłem moją wypowiedziąJęzor
ale głupoty wypisujesz Wesoły
Ja po tygodniu !!! miałem 15. sztuk i potem rozdawałem na ulicy przechodniom.Boisz się ,że przebije Twojego Łyndołsa swoją popularnością? Jak mogą się wyczerpać jakieś zapasy?
Dobrze ze cos takiego umiescili, gdyz otwiera to inncyh ludzi na inne systemy operacyjne. Niektorzy mysla ze jest tylko Windows, za ktory trzeba słono zaplacic. Okazuje sie jednak, ze jest tez cos za darmo.Oczko
~Anonim napisał(a):Teraz każdy będzie zamawiał po 10CD (bo tyle można jednorazowo na maxa zamówić) a inteligentni będą zamawiać na wszystkich członków rodziny...... Wkońcu wyczerpią się zapasy płytek i .......... nie będzie już za free linuxówOczko

Wytłumacz mi proszę, ja mogą się skończyć zapasy płytek?
Przecież w pierwszym lepszym sklepie masz płytki sprzedawane na wage i to za grosze.
A Linux Ubuntu jest to dystrybucja darmowa, ale są także inne dystrybucje.
Np. Mandriva 2007 w wersji premium kosztuje ok. 400 zł.
Oczywiście jest także darmowa dystrybucja Mandrivy, ale okrojona z pakietówOczko.

A Ubuntu nie trzeba zamawiać. Wystarczy poprać za pomocą eMule i nagrać tyle kopi, ile się chce.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Skocz do: