Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

monitor wyświetla napis disconnector po czym ekran staje się czarny

monitor wyświetla napis disconnector po czym ekran staje się czarny
Gdy włączyłem komputer, tak jak codziennie, to na monitorze wyskoczył mi napis "disconnector", po czym ekran stał się czarny, ale dioda ta na dole świeci się na pomarańczowo. Z tego co pamiętam to miałem tak wcześniej, gdy nie odłączyłem w nocy komputer od zasilania, wtedy z rana wystarczyło odłączyć na chwilę i podłączyć. Teraz nie chce mi sie uruchomić. Zawsze jak włączałem kompa to było słychać takie bippp i zawsze wtedy działał, teraz tego dźwięku nie ma. Jak sprawdzałem kabel dvi - dvi, to na monitorze raz było disconnector a raz no input signal, za to jak użyłem adaptera z dvi na hdmi, to tylko disconnector. Nie wiem gdzie leży problem, jak wyjąłem kości ram to nic się nie stało, nawet speaker nie dał żadnego dźwięku. Komputer po prostu się uruchamia bez tego pipnięcia. Wentylatory z karty graf. się obracają, z chłodzenia i zailacza tak samo. Na kościach RAM mam takie diody które świecą na czerwono, jak są podłączone, więc ram raczej sprawny. Ktoś się w tym może orientuje? Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne