Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

nowy wygląd youtube.

nowy wygląd youtube.
Witam. Od mniej więcej 2 dni mam nowy, jakiś dziwny wygląd youtube. Wygląda na to że konta youtube i google+ (czy jak to tam) się połączyły.
Bardzo mnie to irytuje ponieważ wszystko jest po lewej stronie ekranu a przy mojej rozdzielczości mam z 10cm wolnego miejsca po prawej, pozatym interface jest też denerwujący. Po wylogowaniu się z konta wszystko jest tak jak dawniej, i w tym momencie moje pytanie do Was - Wie ktoś jak to wyłączyć?

[Obrazek: ytjpg_xxeseqn.jpg]

Pozdrawiam
PS: Mam nadzieję że dobry dział Duży uśmiech
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: nowy wygląd youtube.
odświeżam
[Obrazek: ytjpg_xxeanan.jpg]
Mój wygląd YT z przed chwili przy rozdzielczości 1366×768. Ta ich zmiana jest u mnie już od kilku ładnych miesięcy i obawiam się, że nie jest ona modyfikowalna.
[Obrazek: labels=1]
-----------ECONOMICA - Nowa POLSKA gra ekonomiczna----------Pisz PM'kę
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
(28.10.2012, 10:47)majonez napisał(a): [Obrazek: ytjpg_xxeanan.jpg]
Mój wygląd YT z przed chwili przy rozdzielczości 1366×768. Ta ich zmiana jest u mnie już od kilku ładnych miesięcy i obawiam się, że nie jest ona modyfikowalna.

Ja tak samo od dłuższego już czasu jak zwróciłem na to uwagę mam identycznie jak u Ciebie kolego wygląd YT.

Pożyjemy zobaczymy co zmienią, a co zostawią, bo różne tematy na temat wyglądu YT się ukazują na forum.
kiedyś też tak miałem, ale nie wiedzieć czego teraz mam ten dziwny lewostronny wygląd. Może usunięcie konta w google+ coś da?
No cóż google chce na bieżąco monitorować co się dzieje Język Ja też mam tak jak wy mimo, a G+ to nie wiem skąd mi się wzięło Język
A w ustawieniach czy w opcjach ekranu nie mozna tego wyłączyć. ??Mi się raz tak zdarzyło, ale pamiętam że w ustawienaich coś kombinowałam aż zrobiłam.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: ie
ustawienia ekranu nie mają nic do rzeczy, bo to jest nowy wygląd yt, poprostu na rozdzielczości 1920x1080 jest jakieś 18cm wolnego miejsca z prawej strony ekranu
Programy: Polecane / Nowe / Inne