Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

odtwarzacz MP3 do 150zł

odtwarzacz MP3 do 150zł
Chciałbym zakupić odtwarzacz MP3 w cenie do 150zł. Dobrze się na tym nie znam, więc proszę o radę. Mam na oku Media-Tech Manhattan za 145 zł, tyle, że z pamięcią 256MB. Co o nim myślicie? Może macie jakieś inne propozycje?
Pozdrowienia dla starych wyjadaczy :D
Podziwiam Wasz zapał do pomocy Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
RE: odtwarzacz MP3 do 150zł
Polecam np. ten za 150zł (sam mam podobnego Creativa i mają naprawdę dobry dźwięk). Osobiście za MT nie przepadam - uważam, że są słabej jakości. Wybór jednak należy do ciebie. (Niestety w tej cenie Creative nie ma radia - jeśli ci na tym zależy musisz poszukać czegoś innego).

Jeszcze te:
Inny Creative
Pentagram (niestety nic o nim nie wiem, ma radio ale USB to tylko 1.1 - co prawda przy 256Mb nie stanowi to wielkiego problemu)

System operacyjny: linux Przeglądarka: opera
Ten pierwszy jest nawet niezły, ale niestety brak radia eliminuje go. Co do Pentagramu to ładnie wygląda, ale nie chcę kupować kota w worku. Manhattan był w teście PC Formatu i przynajmniej wiem czego mogę się po nim spodziewać.
Ale dzięki za linki. Może znasz/znacie jakieś niemarkowe odtwarzacze, ale sprawdzone.
O ile pamiętam to w teście wypadł słabo (uszkodzone słuchawki, słaby dźwięk). Nowe słuchawki dobrej jakości to kilkadziesiąt złotych. Moim zdaniem lepiej kupić Pentagram-a niż Media-Tech (podkreślam, że to prywatna opinia).
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
Ja na twoim miejscu poczekałbym trochę i kupił to: http://www.agito.pl/product/27462?cid=362 Pewny odtwarzacz świetny dźwięk tylko 50 zł drożej. Możesz skorzystać z gniazda pamięci więc możesz osiągnąć ponad 2 GB. Dodam że odtwarzacz ten ma 512 MB pamięci a nie 256 i ma radio. Nie ma dyktafonu ale takowego się nie używa. Bije manhattana i creative'y na głowę. Ma świetne słuchawki takie że nie słychać nic z zewnątrz. Czysty nie zagłuszony dźwięk z dobrym basem. Polecam. Według mnie naprawdę warto poczekać i kupić coś porządnego.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Te SanDiski grają nieźle ale wykonaie pozostawia trochę do życzenia.
Creative są lepsze ale droższe. Co do dodatkowej pamięci, to też kosztujeOczko
pozdrawiam
Wojtek

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Powiem tak: Zamiast ułatwić sobie decyzję to tylko ją utrudniłem. Lol2
Poczytałem trochę więcej o tym Pentagramie, ale zaniepokoiło mnie podsumowanie jednego z komentarzy. Cytuję:
Cytat:Jeżeli ktoś potrzebuje małego i taniego odtwarzacza MP3 ale nie zależy mu na radiu to Vanquish spełni jego wymagania.
Mi właśnie głównie zależy na dobrym radiu.
Jeśli chodzi o SanDiska to nawet fajnie wygląda, ale odtwarzacz chciałbym sobie kupić jeszcze w wakacje (najlepiej jak najszybciej), więc nie mogę czekać na jeszcze jakąś obniżkę.
Poszukałem jeszcze trochę i znalazłem taki. Ma dobrą cenę, 512MB pamięci. Nie jest markowy, ale może warto sprawdzić?
Jeżeli zależy ci na jakości to raczej nie polecam 'no name'. Nie twierdzę, że Creativy czy inne markowe są idealne ale - moim zdaniem - jakość dźwięku jest nieporównywalna. Poza tym czy do takiego 'no name' będzie wydawane nowe firmware - wątpię. Wsparcie techniczne w Internecie - raczej nie. Przyzwoite słuchawki - rzadkość. Tyle do przemyślenia...
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
Jeżeli zależy ci na radiu to pwoeidz w jakim mieście mieszkasz. Jeżeli w Wawie to Ok. Ale jeżeli w małym mieście takim jak ja to odpuść sobie radio. Mam odtwrazacz z radiem i nic nie odbiera. W końcu za antenę służą słuchawki... Tak więc jeżeli mieszkasz w małym mieście odpuść sobie radio i tyle, a skup się na jkości samego dźwięku.
Też, uważam, że powinieneś się skupić na jakości dźwięku (jeśli ci zależy na radiu kup sobie oddzielne, bądź komórkę z takowym). Ten Creaitve polecany przez luc_asa jest naprawdę dobry, nie bierz no-name'ów Wesoły.
Programy: Polecane / Nowe / Inne