Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

odtwarzacz MP3 do 150zł

RE: odtwarzacz MP3 do 150zł
Miałem już pisać, że się zdecydowałem jednak na Pentagrama, ale gdy przeczytałem wypowiedź Szczuru na temat radia zmieniłem zdanie i wróciłem do tego pierwszego Creativea. Znalazłem nawet niezły link na allegro. 512MB pamięci i taka cena! Co prawda używany, ale właśnie dlatego jest taki tani.
A wracając do radia to pewna informacja? Pierwszy raz o tym słyszę.
Pozdrowienia dla starych wyjadaczy :D
Podziwiam Wasz zapał do pomocy Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Sprawdzona. Mam odtwarzacz mp3 z radiem i wcale nie działa. Tylko w dużych miastach działaSmutek Co do twojego ,p3. Odradzam allegro już tym bardziej za tą cenę- ten odtwarzacz musi nie działać. Ja zostanę przy swoim sandisc sansa e130
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Nieprawda, na allegro b.często można spotkać okazje! Szczuru, piszesz, jakbyś nigdy nie kupował na allegro i zasłyszał od kolegi brata znajomego cioci, któy usłyszał, że serwisy aukcujne zawsze są be i nie należy nic na nich kupować. Jeżeli tylko koleś ma dużo pozytywów, to można u niego kupować Wesoły.
Jeszcze wrócę do tego radia. Szczuru, może masz coś nie tak z odtwarzaczem? A w jakiej odległości mieszkasz od jakiegoś większego miasta. Ja mieszkam na wsi 20km. od Lublina.
Jeśli jest jeszcze jakaś inna osoba na forum posiadająca odtwarzacz MP3 z radiem i mieszkająca z daleka od jakiegoś wiekszego miasta to proszę o jej zdanie na ten temat.
Doloz troszeczke i masz porzadny sprzet Wesoły KLIK chyba ze wolisz zwyklego bezfirmowca (pamiec jakas firmowa chyba Samsung) KLIK
Ten Cretive nawet mi się podoba. W teście PC Formatu zajął 2. miejsce więc to samo mówi za siebie.
Widzę, że Szczuru wyjechał, więc proszę abyście powiedzieli mi coś więcej o tym radiu. Czy to prawda, że działa tylko w większych miastach?
Zależy od jakości playerka Wesoły. Dla mnie osobiście się zdaje, że Creative by działał. Nie mam mp3 z radiem, odbiornik posiadam za to w komórce (Nokia 6030). Radio działało dobrze pod granicą polsko-białoruską Wesoły. To mówi samo za siebieOczko.
Programy: Polecane / Nowe / Inne