Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

po czym poznać żę płyta główna jest uszkodzona ??

Sad  po czym poznać żę płyta główna jest uszkodzona ??
Witam mam następujący problem .
gdy wczoraj włączyłem ok 10 rano było wszystko ok , później uruchomiłem go koło 15 i zaczęły się problemy długi sygnał piszczenia po czym brak obrazu .
Po przełożeniu z innego kompa karty graficznej było ok przez 5 minut po czym się wyłączył ,gdy ponownie go uruchomiłem porty z tyłu komputera (płyty głównej) przestały działać , Porty z panelu przedniego działały po czym znowu komp sam się wyłączył i panel przedni obudowy przestał działać .
Po wyjęciu baterii z płyty głównej bez zmian
Czy to możliwe że płyta główna padła ???
proszę o pomoc ???
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: po czym poznać żę płyta główna jest uszkodzona ??
Wszystko jest możliwe. Na początek - czy dopasujesz coś z tych beepów?
Kto nie chce pracować, niech też nie je! (2 Tes 3, 10)
ale sygnał dźwiękowy był przed wymianom karty graficznej , a teraz sam się wyłącza i żadne porty nie działają . dodam to że się zastanawiam czy to wina płyty czy procesora ?? a i jeszcze jedno grałem w fife 13 ze słabszą kartą graficzną .

Witam po wymianie dysku komputer sie nie wylacza lecz nadal porty nie dzialaja
Temat do zamkniecia . Plyta glowna byla sprawna lecz procesor mi sie smarzyl zamiast max 60 stopni mial 105 stopni . Po wymianie pasty procesora komp dziala prawidlowo . Teraz temperatura lata od 50 do 55 stopni . Komp sie nie wylacza , porty dzialaja prawidlowo (ustawienia BIOS sie resetowaly jak sie wylaczal) I trzeba bylo troche w biosie pogrzebac by je ustawic z powrotem .

Tak w skrucie wina byla pasta procesora .
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jak sprawdzić czy płyta główna jest uszkodzona jak poznać że płyta główna jest uszkodzonapo czym poznać że płyta główna padłapo czym poznac ze plyta glowna jest uszkodzonapo czym poznać uszkodzoną płytę głównąjak sprawdzić czy uszkodzona jest płyta głównajak sprawdzic czy padla plyta glownapłyta główna zepsuta jak rozpoznac ze padla plyta glownajak rozpoznać uszkodzoną płytę główną