Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

podobieństwo

podobieństwo
w teście głośników 2.1 w ostatnim numerze zauważyłem coś dziwnego. głośniki na 11 miejscu (I-Box SP-319R) łudząco przypominaja moje głosniki są chyba idealnie takie same jak moje tyle że moje głosniki to Mercury SW-1800 i z tym że ja nie mam pilota. I mój subwoofer ma 30 w a w pcformat jest podane 28w. o co to chodzi czy te firmy współpracuja ze sobą czy co prosze o odpowiedź
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: podobieństwo
Mam łudząco podobne parametry w głośnikach przy tv lecz firmy Manta,co w tym dziwnego?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Scared  RE: podobieństwo
ale mi chodzi o wygląd a nie o parametry one wyglądają tak samo, to mnie właśnie dziwi przecież to chyba inne firmy a produkują głośniki o takim samym wyglądzie
Pewnie w celach marketingowych. Dużo jest takich produktów podobnych do siebie, nic w tym dziwnego.
Spójrz sobie na empetrójki - ile firm produkuje identyczny z wyglądu sprzęt, różniący się jedynie np. ilością wbudowanej pamięci czy znakiem firmowym???
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
To jest jeden schemat, na którym różne firmy budują swoje produkty.
Takie wyjście jest pewnie o wiele tańsze.
A jak są takie same, to chyba nie jest źle, nie?
~Anonim napisał(a):Spójrz sobie na empetrójki - ile firm produkuje identyczny z wyglądu sprzęt, różniący się jedynie np. ilością wbudowanej pamięci czy znakiem firmowym???

Tak jest, ale w zdecydowanej większości przypadków to jedna firma produkuje np. obudowy, a reszta je od niej kupujeOczko Wychodzi po prostu taniej.
No tak napisalemj w poprzednim poscieOczko.
A czy was denerwuje taki powtarzajacy sie wyglad?
Naprzyklad takie empetrujki sa o wiele tansze niz inne propozycje o orginalnym kolorze.
Wiec nie narzekajcie na taki stan rzeczy Smutek.
 System operacyjny: windows_2000 Przeglądarka: ie
Ja tam nie narzekam. Nie przeszkadza mi to absolutnie, byle sprzęt był dobry - to przecież parametry głównie się liczą, wygląd nie jest taki ważnyOczko.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Właśnie. Kupiłem mp3 firmy Manty o takim samym wyglądzie jak mp3 kupla tylko ze ten kumpel mial firmy emerson. Mój sie rozwalil po miesiacu. Jego juz ponad rok dziala Język.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Skocz do: