Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

[pomocy] mikrofon samson go mic

Ściana  [pomocy] mikrofon samson go mic
Witam Wściekły . Mam problem z moim nowo zakupionym samsonem go mic. Dostałem go w poniedziałek, podłączyłem i miałem komunikat "nie rozpoznano urządzenia", w menedżerze urządzeń odinstalowałem usb z błędem (czy jak to nazwać) i podłączyłem i bodajże mi zadziałał. Testowałem sobie go około pół godziny, cieszyłem się, gdyż jest to dobry mikrofon a po pewnym czasie, ponownie "nie rozpoznano urządzenia usb" i wykrzyknik w menedżerze urządzeń. Od tamtego czasu nie mogę używać normalnie mikrofonu. Próbowałem wielu rzeczy, typu: 
- odinstalowanie, podłączenie usb i restart kompa
- podłączanie pod różne porty
- wyłączanie innych urządzeń, żeby to zadziałało
- SFORMATOWANIE KOMPUTERA  Wpieniony Wpieniony Wpieniony
Podłączałem mikrofon już może z 50 razy. Dzisiaj może z 2 razy lampka się chwilowo swieciła, mikrofon działał nawet czasem, ale... po 5/10 sekund i komunikat znowu wyskoczył.

Może potrzebne są jakieś sterowniki? Instalowałem z internetu, bo płytkę, gdzieś zapodziałem, ale możliwe, że nie wszystkie chciały mi się zainstalować bądź ominąłem. Jakby ktoś pytał jaką mam płytę główną to jest to Gigabyte Z87-HD3. Jak możecie poradźcie mi coś jeszcze. Straciłem już mnóstwo czasu na ten mikrofon, inne urządzenia nigdy nie miały u mnie takiego błędu. Może reklamować? Ale chwilowo działał, więc sprawa powinna być do załatwienia. Mój system to Windows 8.1. Proszę o szybką pomoc! Będę ogromnie wdzięczny Smutek Czerwony
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne