Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

pomocy !!! problem z routerem...

pomocy !!! problem z routerem...
Witam... podłączyłam sieć i telefony do dialogu, kupiłam router i mam big problem, bo router PENTAGRAM CERBERUS ADSL, został zainstalowany z użyciem automatycznego IP net chodzi router nadaje kompom w sieci IP ale kompletnie nie da się nim zarządzać- po wpisaniu do explorera adresu http://192.168.1.254 (bo takie jest fabryczne ustawienia, które nie zostały zmienione), pokazuje się pusta strona, może ktoś miał podobny problem ???
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
RE: pomocy !!! problem z routerem...
A co mówi na ten temat instrukcja/podręcznik? Przeglądarka spełnia wymagania tam opisane (jeśli są)? Czy router (192.168.1.254) odpowiada na pingi? Odpowiada na telnet 192.168.1.254 80?
 System operacyjny: linux_gentoo Przeglądarka: opera
niestety... ADRES IP : 192.168..1.254
Maska podsieci 255.255.255.0
Router nie odpowiada na pingi jak by go nie było
probowałam wyszukać go skanerem nic to nie daje
posiada kabel usb po podłączeniu go windows xp profesional sp2 wyświetla że nie można rozpoznać urządzenia, prawdopodobnie jest uszkodzone-możliwe żeby był uszkodzony ? kupiony nowy w media markt... nie mam pojęcia co może być przyczyną Smutek
Skoro przydzielił adresy IP, to raczej jest dobry. Podaj wydruk polecenia ipconfig /all (jeśli wyjdzie długi - w załączniku).

Tak czy inaczej proponuję jeszcze przejść bardzo dokładnie przez proces instalacji/konfiguracji opisany w podręczniku.
 System operacyjny: linux_gentoo Przeglądarka: opera
Hmmm dzięki za odpowiedzi ale problem wciąż jest... podam nr gg do chłopaka który się tym zajmował i będzie wiedział dużo więcej niż ja... i jeżeli mógłbyś z nim sie teraz skontaktować to byłabym ci niezmiernie wdzięczna - on jest dostępny teraz... a nie ukrywam, że sprawa pilna Wesoły))... thnx i pozdrawiam cieplutko i jeszcze raz bardzo dziękuję ( 3864653 )
Nie wiem po co mi numer GG, skoro:
1. Nie używam GG.
2. Przeczy to idei forum - ja pomagam tylko na forum, a nie na jakimś GG czy innym privie.
 System operacyjny: windows_2000 Przeglądarka: opera
ok... sorry i thnx za pomoc Wesoły...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Media markt to mało solidna firma...

Podaj ten wydruk co?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: avant
problem rozwiązany... router był uszkodzony Smutek... ale thnx za odpowiedzi Wesoły))
Programy: Polecane / Nowe / Inne