Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

portal do stworzenia własnej strony

Big Grin  portal do stworzenia własnej strony
podajcie jakieś strony typu republika.onet.pl na których można postawić swoje strony. z republiki nie jestem zadowolony i dlatego szukam czegoś innego.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: portal do stworzenia własnej strony
Według mnie lepiej skorzystać z WebSite X5 Smart 8 PL z najnowszego numeru PCFormat i przesłać na stronkę hostingową yoyo.pl :D
bo kobieta to stworzenie wybitnie dziwne. Powiesz jej coś, ona pomyśli swoje, zinterpretuje to na "swój sposób", powie to całkiem inaczej a gdyby miała to zrobić to zrobi jeszcze coś totalnie innego. U niej totalnie nic sie ni kupi ni ***** nie trzyma. No chyba, że Twoja ręka.
Dlatego właśnie wole motocykle.

Lepiej na strefę.pl próbowałem, nie ma za dużo reklam, an yoyo denerwują mnie te wysuwane reklamy, anie tego zamknąć, ani nicKwaśny
Albo na cba.pl
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
1. Takie coś się nazywa hostingWesoły
2. Z darmowych hostingów nie warto korzystać chyba, że chce sobie poćwiczyć naukę np. HTML'a ale wtedy warto pomyśleć o postawieniu serwera lokalnego.
3. Z płatnych najlepiej zainwestować w linuxpl.com ale tak jak powiedziałem wyżej, jeżeli stronka ma być testowa a nie jakaś oficjalna to nie ma sensu kupować płatnych hostingów. Z darmowych natomiast ostatnio chwalone jest PRV.pl ale sam z nimi styczności nie miałem więc musiałbyś o nich poczytać.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
jEST jeszcze gazeta PC format i tam jest o tworzeniu własnej strony za pomocą programu.
(11.11.2009, 23:21)cd-rom napisał(a): Według mnie lepiej skorzystać z WebSite X5 Smart 8 PL z najnowszego numeru PCFormat i przesłać na stronkę hostingową yoyo.pl :D

Też to potwierdzam. Niedługo przygotuję sama projekt swojej stronki.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: ie7
a czy do którejś z tych stron mogę wrzucać tekst, zdjęcia itd. z poziomu przeglągarki, czy musze przez jakieś programy to robić???
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: ie7
teraz trochę Cię nie rozumiem. Chcesz wrzucić jakiś tekst tak aby był on wyświetlany pod jakimś adresem (np. http://www.mojastrona.pl) czy aby przechować ten plik tekstowy na serwerze (np. dokument Worda). Większość hostingów pozwala na wrzucanie plików na serwer z poziomu przeglądarki (Jak to zrobić? Poczytaj FAQ danego hostingu lub skontaktuj się z jego pomocą techniczną). Ja natomiast uważam, że lepiej pliki wrzucać przez własnego klienta FTP np program Total Comander. Możesz w nim m.in. zmieniać atrybuty poszczególnych plików itd.
chodzi mi o coś takiego jak jest na republice. wchodzę na republika.onet.pl, loguję się i wchodzę w webadmina. tam mogę dodawać teksty, zdjecia, zmieniać szablony itd.
To są tzw. gotowce ale na porządnych hostingach tego nie ma (przynajmniej na tych kilku, których ja używałem). Oczywiście możesz dowolne pliki (np. szablony) wgrywać na serwer ale taki szablon będziesz musiał ściągnąć albo z internetu albo samemu zrobić. Poczytaj specyfikację danego hostingu to wszystkiego się dowiesz.
Daj sobie spokój z darmowymi gniotami. Za jakieś 30-40 zł rocznie znajdziesz mini hosting, który będzie dla ciebie wystarczający, przynajmniej dopóki strona nie zacznie zarabiać.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne