Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

priorytet z niemiec do polski

priorytet z niemiec do polski
Hej,wyslalem 10.07 list do Polski. Kupilem koperte, zaadresowalem, dalem pani w okienku, ona przeswietlila go?, nakleila znaczki,nakleila naklejke priorytet i to wszystko. Placac oplate zapytalem sie jaki bedzie czas oczekiwania, odpowiedziala 4/5 dni. Dzisiaj jest 23.07 a listu jak nie bylo tak nie ma. List zostal nadany z miejscowosci, w ktorej wtedy pracowalem- Gosslar do Slupska. W srodku listu byly pieniadze i wazne dokumenty, a przez to ze nie doszly stracilem bardzo wazne rzeczy dla mnie jak i pieniadze. Obecnie jestem w innej miejscowisci i raczej nie mam jak teraz tam dojechc. Co mam zrobic, i czy da sie cos z tym zrobic?
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
RE: priorytet z niemiec do polski
Czy pani dała ci jakieś pokwitowanie?
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: chrome
Wlasnie sek w tym ze nie. A lecialem na leb na szyje bo juz spozniony do pracy bylem. Zrobilem. To pochopnie bo bardzo zalezalo mi na czasie, jakbym nie musial wyslac dokumentow to bym skorzystal z western union Smutek Czy to ze bylem na kamerach, bylo widac,ze wreczam list, place etc mogloby posluzyc jako dowod?
Dowód czego? Wysłałeś cenną zawartość bez ubezpieczenia zawartości, więc nie masz szans na zwrot straconych pieniędzy. Dzięki kamerom możesz udowodnić, że coś wysłałeś, ale jak udowodnisz, że nie odebrałeś przesyłki? Przecież po liście nierejestrowanym nie będzie śladu. Teraz to możesz co najwyżej pomodlić się kościele, by to było tylko opóźnienie...
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Gzzzz :-(
Programy: Polecane / Nowe / Inne