Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

problem z ustawieniami obrazu

problem z ustawieniami obrazu
Witam. Chciałbym zmeinić w swoim laptopie szczególnie gamme. W tym celu wszedłem na ikonkę ustawień Grafiki Intel na pasku wybierania po prawej stronie i owszem, znalazłem suwaki do regulacji obrazu ale nie mogę go na stałe zmienić. Zmienia się on jedynie na ten moment w którym ja operuje suwakiem i nie zostaje w wybranym stanie dłuzej niż sekundy. To wszystko działa tak jakby miał gdzieś zakodowane żę takie mają być ustawienia i już, Nie mogę według siebie skonfigurować obrazu... Jedynie przyciski jasności kombinacją klawiszy Fn+F5/6 poprawnie działają. Proszę o pomoc, Co robić!?

Mój sprzęt to laptop z serii ASUS X53S z grafiką GeForce GT540M a oprogramowanie to Windows 7. Pozdrawiam

Edit: Screen z panelu kontrolnego: http://i.imgur.com/ucUfV.png - obraz zmienia się jedynie na czas operowania suwakiem.
Pomoże ktoś? ;|
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: problem z ustawieniami obrazu
Zaaktualizuj sterowniki, np Driver Booster (darmowy wolno ściąga, ale po netach na pewno znajdziesz klucz do wersji pro). Wesoły

Zaraz - stery Intel do Nvidii??? Podaj pełną nazwę grafiki.
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne