Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

procesu/usługi ,które zwalniają kompa

procesu/usługi ,które zwalniają kompa
mam pytanie czy są takie procesy, które jesli są wyłaczone to net chodzi wolno, lub odwrotnie są właczone i przez to net spowalnia...
wiadomo, że niektóre usługi sa ze sobą powiązane, do tej pory myslałem, że jesli jakaś usługa ma jakies powiazanie z netem to jesli ja wyłacze to i netu nie bedzie, ale ostatnio moja radiówka b. zwolniła a 3 tygodnie temy wyłączyłem kilkanaście usług wg. porady Picasso.
Ponadto w tej chwili na 13 200 pakietów jakies 500 jest nie odebranych (straconych), oczywiscie sprawdzanie za pomoca ping jest mało warte jeśli XP wysyła 4 pakiet 32 bitowe...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: procesu/usługi ,które zwalniają kompa
Wszelakiego rodzaju programy P2P spowalniają łącze jak i duża liczba programow działających w tle.Co do usług jakie są niepotrzebne mozesz poczytac w PCF bodajże 7/2006.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: procesu/usługi ,które zwalniają kompa
Wyłączenia lub nie, poszczególnych usług i procesów nie da się określić i "wpakować" do jednego schematu. To, jakie możesz wyłączyć lub nie, zależy od paru czynników, za które odpowiadasz Ty sam. Zanim coś wyłączysz, zastanów się, jakie to może mieć konsekwencje w Twoim przypadku.Oczko
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jakie procesy zwalniaja internet