Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

progamy do ściągania

progamy do ściągania
Mam jakiś problem albo z emulem albo z neostradą otóż mam neostrade 512 i mam coć dziwnego gdy mi sie włącza ściąganie w emule to największą jak dotychczas prędkość to miałem 14Kb/s może jest jakiś sposób żeby rozwiązać mój problem jeśli tak to prosze o jak najszybsze odpowiedzi!!!

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: progamy do ściągania
Prędkość TP i wszyscy inni dostawcy interenetowi podają w kbps czyli kilobitów na sekundę. Za to programy P2P podają w kBps czyli kiloBajtów na sekundę. A wiesz, że 1 bajt to 8 bitów, więc po podzieleniu 512 przez 8 wychodzi 64 kBps. Prędkość ściągania w EMule jest kwestią jego ustawienia więc poszukaj na jakiś forach o EMule tak na pewno coś będzie o konfigurowaniu EMule.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Emule jest bardzo słabe jeżeli chodzi o prędkości ściągania, ale jest najlepsze jeżeli chodzi o szukanie plików. Najszybszy jest BearShare, lecz jest w nim za dużo plików z wirusami (pliki zajmują ok.1MB). Dobrym programem jest Shareaza, jest w miarę szybka i opiera się na trzech sieciach (edonkey2000, gnutelli i gnutelli2 ponadto obsługuje jeszcze torrenty).
mi eMule bardzo dobrze działa: nie muli, nie miałem przez niego żadnego wirusa, bardzo szybko ściąga (prędkości dochodzą do 60-70 kb/s, piosenka w 2 min :D ) Też mam neo 512.
Mi eMule tak ścągał powoli jak autorowi wątku jak zmieniłem internet z kablówki na neo - myślę że problem tkwi w ustawieniach, lecz więcej nie mogę pomóc bo ja zrobiłem formata i było po kłopocie. Zerknij tu i tu
Nie wiesz, komu przekazać 1% podatku?
Przekaż swój 1% Zuzi! http://www.zuzia.opx.pl
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Wejdź w zakładkę Ustawienia > Parametry łącza i sprawdź jaki masz ustawiony limit pobierania oraz limity połączeń. Do poczytania również tutaj;)
Pozdro for All:-)
Programy: Polecane / Nowe / Inne