Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

przesyłanie mp3 na telefon S Erikson K750i

przesyłanie mp3 na telefon S Erikson K750i
mam problem z połączeniem PC z K750i, jestem raczej obeznany z teoretyczną obsługą PC ale w praktyce jest inaczej, tym bardziej że komputer posiadam od niedawna, jeśli możecie to doradźcie coś na forum lub na GG jeżeli ktoś może mi pomóc to jest mój numer 5738102
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: przesyłanie mp3 na telefon S Erikson K750i
Ale masz problem.Jesli byla plytka z oprogramowaniem to zainstaluj i tam poszukaj.A jak nie to poprostu zobacz w moj komputer-> i tam ktorys z przenosnych dyskow(nie pamietam pod jaka nazwa) to jest twoj k750 i.potem dajesz na cos z Memory Stick'iem i na Audio lub mp3.
Pozdro
matusiek3
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: ie
Wojtek dzięki ci za rade zrobię jak napisałeś , a tak po za tym wszystko by było dobrze gdybym troche lepiej znał angielski, a to już jest problem
no właśnie Matusiek i stąd mój błąd, ale to jest nie problem może wiesz wpędzić blutacza do łączenia SE 750 z PC bo jak zainstalowałem płytke to mi jakieś cuda wyłażą
To znaczy ze chcesz bluetoothem?Trzeba bylo tak odrazu.To moze napisz jakie maszOprogramowanie.
do Bluetooth-a jest płytka BlueSoleil Version 1.6 ale całość jest opisana w angielskim i to niezrozumiałym dla kogoś kto jest nieobstukany w tych sprawach
Hmmm... a moze moglbys zrobic pare screenow?Tez mialem kiedys przy Motoroli V3 taki problem.Niestety juz tego niemam i niepamietam jak co gdzie i jak, takze wg. mnie dla mnie by bylo najwygodniej jakbys mi dal pare screenow.Jak nie wiesz jak sie robi screeny to Przytrzymujesz lewy "Alt" i "Print Scrn" i to wsio w wklejasz np. w Paint.
djziaba -> Tu masz PL wersję Bluesoleil..
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
jestem ci niezmiernie wdzięczny za pomoc może będe mógł ci się kiedyś zrewanżować naprawde cenie sobie takich ludzi bo w sprawach komputera jestem naprawde nowy
Programy: Polecane / Nowe / Inne