Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

pytania dotyczace antywirusow

pytania dotyczace antywirusow
A dokladniej troche mnie dziwi ze w PC FORMACIE nie bylo jeszcze ani razu zestawien najlepszych antywirow. Bardzo chcialbym a bycos takiego bylo. Mam pytanie ktory antywirus jest lepszy PANDA INTERNET SECURITY 2007 PLATINUM czy moze PC-CILLIN INTERNET SECURITY 14. I jeszcze jedno pytanie bo w najnowszym pc formacie byla taka ramka dotyczaca tego aby nie bylo kilku antywirusow na kompie. A czy moze byc Acronis Privacy Expert 9.0 na komputerze z pandą lub pc cillinem?? Z GORY THX
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: pytania dotyczace antywirusow
To raczej nie ten dział do odpowiedzi na takie pytania więc wątek będzie przeniesiony do właściwego . Co do wyboru antywirusa sprawdź jak działają na twoim komputerze oba programy i wybierz ten który bardziej Ci odpowiada. Jeżeli chodzi o ilość zainstalowanych zabezpieczeń to możesz instalować tyle ile chcesz ale w czasie rzeczywistym powinien być uruchomiony jeden antywirus gdyż dwa działające w czasie rzeczywistym mogłyby sprawiać kłopoty...
Psycho Killer
Według mnie rzaden z tych nie jest dobry. Pandę miałem kilka godzin powód? Fałszywe alarmy.... Pc-Cillin nie insatlowałem bo mi ręce opadają. Nic nie słyszałęm, więc uznaję iż to badziew.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Acronis nie jest antywirem. Spokojnie mozesz go zainstalować.
Panda przy starcie kompa bierze dużo pamięci RAM. Strasznie spowalnia przez to kompa.
A PC cillin podobno blokuje wszystkie strony i gg, bo jest dużo narzekania na forum.
Według mnie to nalepsza propozycja to ArcaVir 2006.
Avasta mam i spokój mam.Oczko Choć oczywiście test AntyVirów przydałby się.
Koeningsegg
Agent Awangardy F.E.A.R.
Specjalizacja: Bronie ciężkie
Nick internetowy: "NBlast"; "Google.pl"
No jase, że test antywirów by sie przydał.
I jestem tego pewny. Wygrałby ArcaVir2006.
Jest dobry, stałe informacje o wirusach, bardzo dobry skaner, do tego jeszcze nie muli komputera przy starcieOczko.
jednym słowem:
Polecam ArcaVir2006.

PS> Wiem, wiem że to dwa słowa Język.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Skocz do: