Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Słuchawki do iRiver T5

Słuchawki do iRiver T5
Witam!

Niedawno kupiłem iriver T5, ale zaraz zobaczyłem ze słuchawki dołączone do zestawu... hmmm.... pozostawiają wiele do życzenia.
Więc postanowiłem kupić nowe, tylko nie mam pojęcia co wybrać. Jeśli chodzi o typ to chciałbym otwarte lub półotwarte (inne nie wchodzą w grę)

Cena to max. 60zł.
Słucham głównie rocka. Niewiem jakie w ogóle parametry brać pod uwage bo sie poprostu na tym nie znam.

Proszę o pomoc.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Słuchawki do iRiver T5
I jeszcze jedno. Na co patrzec dobierajac sluchawki do odtwarzacza??
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Słuchawki do iRiver T5
Zwykle tak właśnie jest, że producent w zestawie zawsze dołącza kiepskie słuchawki, bo wiadomo, kupujesz mp3, więc słuchawki i tak Ci wciśnie. Ja mogę Ci polecić Koss KTX 8, zreszta zerknij tutaj http://www.hihawa.pl/produkty/S%C5%82uch...0-404.html bo przesyłkę masz wyjątkowo szybką. Co do słuchawek, są one typu otwartego, dźwięk jest głeboki i czysty. Mnie bardzo odpowiada ten model.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: ie7
Programy: Polecane / Nowe / Inne