Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nie działa plik z animacją

Nie działa plik z animacją
W najnowszym PCFormat (nr 5/07) włożyłem płytę z gazety i wszedłem w folder z plikami animacji w Blenderze. Był tam jeden plik o nazwie "animacja" i w nim zapewne jest zrobiona animacja z tymi samolocikami. Więc klikam ten plik, a on mi nie działa. Co zrobić?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Nie działa plik z animacją
moze na płycie ta animacja została źle podpisana spróbuj ją zgrać na kompa załącz to daj potem edycja i jak ci to pokaze sie w Paint to daj plik zapisz jako i wybierz tam na dole zeby zapisało jako GIF i powinno być gitarka Język
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
~Anonim napisał(a):moze na płycie ta animacja została źle podpisana spróbuj ją zgrać na kompa załącz to daj potem edycja i jak ci to pokaze sie w Paint to daj plik zapisz jako i wybierz tam na dole zeby zapisało jako GIF i powinno być gitarka Język

Tylko jak ma on ją odtworzyć w Paint'cie i zapisać jako gif Oczy, jak to jest plik *.blend, czyli tylko do otwarcia w programie blender.

PS. Skopiuj plik na swój dysk i wtedy spróbuj edytować w Blenderze.
 System operacyjny: linux_kateos Przeglądarka: mozilla
Zainstalowałem kodeki, które były na płycie. Nazywają się Xvid. Teraz to mi wszystko śmiga:D.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Programy: Polecane / Nowe / Inne