Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Wynajmowanie reklamy w swoim podpisie/sygnaturze na forach

Wynajmowanie reklamy w swoim podpisie/sygnaturze na forach
Chciałbyś sobie dorobić w naprawdę BARDZO ŁATWY SPOSÓB?
Rób to, co zawsze i zgarniaj za to kasę! To naprawdę nic trudnego, a pieniądze same do Ciebie wpływają!
Tak, to nie jest żadna ściema

Serwis http://www.adrent.pl l to internetowa platforma mająca na celu pomóc w reklamowaniu
produktów i usług wśród użytkowników stron internetowych. Poprzez zamieszczanie reklamy w swoich
sygnaturach/podpisach na stronach internetowych, reklamodawca zyskuje rozgłos oraz linki pozycjonujące, płacąc
według ustalonego cennika osobie, która taką reklamę przyjmie.

Zapraszam również do wystawiania ogłoszeń z możliwością wynajęcia lub kupna reklamy w fanpegach na Facebooku, Goldenline czy nk.

Nie jesteśmy kolejnym programem afiliacyjnym, pomagamy rozwinąć marketing szeptany , który jest obecnie
najbardziej efektywną formą reklamy.

Adres strony: http://www.adrent.pl
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Wynajmowanie reklamy w swoim podpisie/sygnaturze na forach
Pomysł dobry - ciekawy jeszcze jestem jak się rozwinie. Bo jak na razie to marnie... Wygląd niezbyt, logo się nie wczytuje, menu dodatkowe w ogóle nie wiem po co jest. Pasek aktualności - dno. Dobry pomysł ale potrzeba wykonania.
Proszę wejdź i zagłosuj na moją pracę!Przytul Dzięki! - można głosować codziennie! Za wszystkie głosy bardzo dziękuję Wesoły

Zainteresowanych wymianą kliknięć zapraszam na PW.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Tak jak AtSztyvny - póki co wygląd serwisu odstrasza i krzyczy wręcz o poprawienie.

Wygląda na to, że użyłeś jakiś gotowych szablonów i nie umiałeś ich wyedytować. Skoro tak, poproś o pomoc, nawet na tym forum. Pewnie znajdą się chętni, którzy powiedzą co i jak. Kod strony wygląda, ekhmm... no wiesz - nie najlepiej. Domyślam się też (patrząc w źródło), że artykuły (regulamin etc.) były pisane jakimś średniej jakości WYSIWYG-iem, bo (pomijając fakt, że kod strony jest strasznie zaśmiecony) to wyświetlane są z ogromnymi odstępami między liniami. To nie wygląda dobrze. Jeśli o nie chodzi to proponuję zapoznanie się z podstawowymi znacznikami HTML-a jak p, ul, li oraz encjami - dzięki temu ręcznie będziesz mógł poprawić kod artykułów.

Strona, szczególnie jeśli chodzi o ebiznes jest podstawą. Stąd, jeśli liczysz na sukces, musisz ja koniecznie poprawić. W razie problemów śmiało pytaj, postaramy się pomóc.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Póki co zamiast loga jest baner na środku w nim jest logo i główny zamysł serwisu, co do skryptu to został kupiony gotowy i jest zakodowany więc tylko autor może go zmieniać. Czy jest bardzo zły? Być może, jednak działa na nim sporo portali i nic złego się nie dzieje.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
(12.01.2011, 18:42)~Anonim napisał(a): Póki co zamiast loga jest baner na środku w nim jest logo i główny zamysł serwisu, co do skryptu to został kupiony gotowy i jest zakodowany więc tylko autor może go zmieniać. Czy jest bardzo zły? Być może, jednak działa na nim sporo portali i nic złego się nie dzieje.

Tylko, że ten portal nie wygląda! Chyba wygląd to możesz zmienić...
Proszę wejdź i zagłosuj na moją pracę!Przytul Dzięki! - można głosować codziennie! Za wszystkie głosy bardzo dziękuję Wesoły

Zainteresowanych wymianą kliknięć zapraszam na PW.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Skocz do:

Wybrane wątki (Wynajmowanie reklamy w swoim podpisie/sygnaturze na forach)
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strona internetowa damian_lkr 2 5311 17.02.2019 22:07
Ostatni post: Ajgor
  Strona firmy tworzącej strony www madam 5 10847 20.12.2018 11:47
  Moja pierwsza strona internetowa - jak zmienić kolor tła? escobar921 0 4080 06.09.2018 07:47
Ostatni post: escobar921
  Jak zmienić to "kółko?" w WordPress? spolny 0 5018 25.05.2018 08:43
Ostatni post: spolny
  Strona o pomyłkach i wpadkach filmowych (CMS Joomla) raxer 6 7431 04.11.2017 02:30
Ostatni post: broda99
  Nowy regulamin działu nasze strony!!! Ajgor 0 6934 10.08.2017 10:40
  Szukajgry.pl - znajdź graczy do drużyny Dox 6 11375 12.04.2017 11:59
Ostatni post: Brajanek
Blogi Forumowiczów ~Anonim 52 112364 09.09.2016 15:40
Ostatni post: mrrozowapantera
  Prośba o ocenę strony Agencji Interaktywnej Jo-anna 3 10852 02.02.2016 10:19
Ostatni post: Jo-anna
  Portfolio webmastera z Koszalina Badek 0 10463 17.12.2015 16:22
Ostatni post: Badek
  Co tutaj jest nie tak? Może Ty odnajdziesz, bo ja nie potrafię. Aretx159 0 10649 10.12.2015 19:07
Ostatni post: Aretx159
  Blog motoryzacyjny Garbon 0 10617 29.11.2015 15:01
Ostatni post: Garbon
  Strona ytreklama.tk Dox 1 10911 22.11.2015 21:40
Ostatni post: Rincewind
  Zaskakuj.pl / prośba o ocenę strony zaskakuj.pl 3 13956 06.08.2015 16:29
  Darmowy hosting stron WWW - prośba o ocenę Misterius 2 11849 22.07.2015 02:47
Ostatni post: Misterius