Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Xbox 360 w Vectra

Xbox 360 w Vectra
Cześć, a więc zadzwonił do mnie człowiek z vectry i zaproponował mi jakieś tam pakiety.. Ale dzisiaj wbiłem na internet i znalazłem coś dla przedłużających umowę czyli, Xbox 360 250gb Kinect + Internet 16Mb + Pakiet Złoty HD za 139zł.. Co o tym sądzicie? Nie ma jakiś haczyków?
I kolejna sprawa jak z tą konsolą? Bo na gry trochę szkoda mi pieniędzy..
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Xbox 360 w Vectra
1. Miałem w Vectrze neta i kablówkę...(ciąg dalszy nastąpi).
2. Haczyk jest taki, że umową na rok się nie wywiniesz. Tam chyba 3 lata to min.
3 Chyba nie sądzisz, że sprzedają przerobionego xBox,a ? :D

C.D.:

Otóż, Vectra to taka instytucja, gdzie nikt nie wie co do czego i kto za co odpowiada. Nie wiem w jakim mieście żyjesz, ale u mnie - w miasteczku do 6k ludzi, mogłoby się wydawać, że wszyscy się znają i problem z kablówką czy netem załatwia się od ręki...Acha - marzenie.
Otóż, gdy podpisałem aneks do umowy na mocy którego miał mi zostać przyśpieszony net do 8MB/s, na następny dzień serwisant miał wszystko załatwić...Załatwił - przesłał umowę do Namysłowa i w Namysłowie mieli mi przyśpieszyć neta. Na szczęście miałem bezpośredni kontakt z osobą z biura z Namysłowa. Facet robił co mógł...prędkość nie ulegała zmianie przez 2 tygodnie Ysz Serwisant z mojej miejscowości świecił oczami, bo "on jest tylko odo podpisywania umów i podpinania kabelków". Więc po kiego grzyba nazywa się "serwisantem" ?! No ale wracając do tematu. W ciągu tych 2 tygodni napisałem ok 30 maili do Gdyni (główna siedziba Vectry) i odpisali mi na...2 maile Krzywy Po 2 mailu i po 2 tygodniach zmagań, facet z Gdyni skonfigurował sieć i mój modem. Zrobił to, nie dało się zaprzeczyć - efekt ? Net padł całkowicie - ani GG, ani maila, ani www. Musiałem pisać maile od kumpla. Tak minęły kolejne 2 tygodnie. Serwisant rozkładał ręce, uprzejmy Pan z Namysłowa także. Do tego stopnia miałem z nim dobry kontakt, że - jak sam stwierdził - sam już widzę jaki tam mają bajzel i napomniał, żebym (jeśli mam możliwość) przeszedł czym prędzej do konkurencji.
Pismo do Gdyni (list polecony priorytetowy), kolejne 1,5 tygodnia - odzew że przyjęli moją "reklamację" i podali numer zgłoszenia do serwisanta ! :D Odp. że reklamację zgłaszałem jakieś 4 tygodnie temu, a moje pismo dotyczyło ZERWANIA umowy. Kolejne 1,5 tygodni - odp., że zwrócą mi xxx,x koszta i wliczą je na poczet przyszłych opłat, bo - UWAGA - za te wszystkie tygodnie kiedy nie miałem neta, MUSIAŁEM ZAPŁACIĆ ^^ Fakt, koszta mi zwrócili, ale nigdy ich nie otrzymałem, bo i tak przecież musiałbym zapłacić za te blisko 2 miesiące Krzywy Ostatecznie musiałem jeszcze dopłacić 9 zł i zerwałem umowę w cholerę !

Vectra to BAJZEL ! Jak coś działa trzeba się cieszyć i zapalać świecę w kościele, bo gdy coś padnie, nie masz pojęcia czy to coś u Ciebie czy u nich, bo nikt Ci nie odp. - nie szybciej niż kilkanaście dni.

Małe info: Podczas sporządzania raportu zwrotu sprzętu (modem, kable, ble ble) serwisant pokazał mi kopię listu, który otrzymam (potwierdzenie zerwania umowy). W folderze z którego otwierał plik znajdowało się około 30-35 zerwań umowy, co jak na 6k miasto, gdzie obecnie wszyscy praktycznie jadą na jakiejś "cyfrze", jest to pokaźny wynik :D

Kolejna ciekawostka: na stronie Vectry są podane (z tego co pamiętam) 2 numery "Centrum obsługi klienta" - oczywiście gdy nie miałem neta musiałem posiłkować się kumplem by je zdobyć, ale nie o to mi chodzi. Dziennie wykonywałem około 6-8 prób połączenia. Na jeden czy drugi numer. Włączał się automat, (wciśnij 1, 4, bla bla), włączała się lipna muzyczka, po 30 sek - "za chwilę nastąpi połączenie z naszym konsultantem", kolejne 30 sek - "nasi konsultanci są obecnie zajęci, przepraszamy" Szczerbol Kolejna kasa poszła.
Wziąłem się więc na sposób - zadzwoniłem na osobny numer, także ze strony Vectry, gdzie zamawia się pakiety - nie czekałem dłużej niż 5 sek na połączenie Krzywy Ochrzaniłem jakiegoś Michała (facet się przedstawił), wrzeszcząc do słuchawki przedstawiłem sytuację. Facet wyjąkał, że przełączy mnie do biura obsługi klienta (tam gdzie próbowałem się nieudolnie dodzwonić). Nim wywrzeszczałem, że tam nikt nie odbiera, facet mnie przełączył...I ? 30 sek muzyczki, info że zaraz mnie połączą, 30 sek muzyczki - do widzenia Krzywy

NIE POLECAM VECTRY ! Omijać szerokim łukiem ! Wiem że mogłem napisać to na samym początku i darować sobie tą ckliwą historię, ale...co przestroga, to przestroga Krzywy W ***** niech sobie wsadzą tego xBox'a ^^
Cała historia może wydawać się zabawna - teraz. Ale uwierzcie...nerwów najadłem się więcej niż przez całe gimnazjum, szkołę średnią...i maturę ! Krzywy

Pozdrawiam
[Obrazek: is10.png]
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
akurat miałem vectrę 8mb i była genialna przez cały rok użytkownika miałem 2 zaniki internetu :D pliki ściągały się jak to przystało na 8mb :D strony szybko się otwierały
trzeba pamiętać że każdy gdzie indziej mieszka i ma inaczej niż inni
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Byłem użytkownikiem Vectry od chwili gdy pojawiło się łącze 256kb/s Krzywy Łącznie około 6 lat Szczerbol Też się nigdy nie skarżyłem. DO CZASU...Gdy coś się zesra, jesteś sam. Bo to że necik zaniknie i sam się włączy, to super. Ale gdy coś się zrąbie - dosłownie, będziesz kwiczał i stękał, a po 4 tygodniach może przyjmą Ci reklamację. Próbowałeś kiedyś zgłaszać reklamację ? Chytry Poczytaj w necie. Nie jest to tylko moja opinia.

Aaa, co do neta 8MB/s. Miałem pakiet kablówki i neta 8MB/s (którego NIGDY nie zobaczyłem Szczerbol) za 79,90 zł (net 49,90 zł + 30 zł kablówka). Obecnie, za 49,20 zł, mam u konkurencji 16MB/s, a w taryfie od 0.00-12.00 32MB/s Szczerbol Przez 6 pierwszych miesięcy po instalacji płacę 29 zł. Historia z Vectrą skończyła się 30 listopada - czyli 2 dni temu Krzywy Zatrzymaj sobie więc te 8MB/s i kochaną wspaniałą Vectrę ^^ Kto wie, może nawet kiedyś tego xBox'a dadzą Ci za freeko gdy już okaże się, że jako firma, gównianie "dbają" o klienta ^^

Pozdrawiam
powiedziałem że miałem :D przeprowadziłem się i nie mogę już mieć jak się znowu przeprowadzę do bloków to na pewno wezmę 16mb zwykłe bez bajerów mnie zadowoliła ich usługa.
Nadal uważam że mieszkasz gdzie indziej i ja gdzie indziej i to ma znaczenie.
(02.12.2011, 23:51)Gexus001 napisał(a): Nadal uważam że mieszkasz gdzie indziej i ja gdzie indziej i to ma znaczenie.

[Obrazek: o_rly.jpg]

Powiedz mi kolego, a czy mieszkając w Warszawie i mówiąc o siedzibie głównej Vectry w Gdyni, to masz na myśli siedzibę główną Vectry w Gdyni czy siedzibę główną Vectry w innej czasoprzestrzeni ?

A czy ja, mieszkając w 6k miasteczku na Opolszczyźnie, mówiąc o siedzibie głównej Vectry w Gdyni mam na myśli siedzibę główną Vectry w Gdyni czy jakąś inna zawieszoną w czasoprzestrzeni i KAŻDE INNE MIASTO ma inna siedzibę główną Vectry w Gdyni ? Chytry

Bo wiesz...Ja tyle co kontaktowałem się z serwisantami z mojej miejscowości czy z Namysłowa, to tyle wiadomości otrzymałem - "PISZ DO GDYNI". Oni zrobili co mogli...Maile / telefony na centrum obsługi klienta - to nie z mojej miejscowości, to Z GDYNI.

A więc, poważnie ? Szczerbol Problem dotyczy wyłącznie mojego miasta ? :D Może i masz rację. Od dziś do serca wezmę sobie stwierdzenie: Internet kłamie ! Bo te wszystkie opinie w internecie na temat Vectry, to bujda i wszystkie opisują historie wyłącznie z mojej miejscowości Szczerbol
I dokładnie ja mieszkam w Bielsu-Białej a to troszeczkę dalej od ciebie ... i może ale to tylko moje stwierdzenie Byli inni pracownicy i inna obsługa ? Wow
(03.12.2011, 00:04)Gexus001 napisał(a): I dokładnie ja mieszkam w Bielsu-Białej a to troszeczkę dalej od ciebie ... i może ale to tylko moje stwierdzenie Byli inni pracownicy i inna obsługa ? Wow
W Gdyni...? Kontaktowałeś się kiedyś z Gdynią ? Ale nie telepatycznie z E.T., tylko z Vectrą ? Wejdź na ich stronę i zadzwoń na Centrum Obsługi Klienta. Zobacz co czekałoby Cię, gdybyś posiadając jeszcze ich kiepurski pakiet, musiał się w przyszłości kontaktować z Gdynią.
BTW: W Polsce (i chyba na świecie ^^) - Gdynia jest tylko jedna Szczerbol I nie ważne czy mieszkasz w Szczecinie czy w Przemyślu...

Powodzenia Oczko
To zalezy od regionu Wesoły bo na kazdy region kto inny tym zarzadza i wiadomo ze w jednym regionie masz kozaka a w drugim mameje jakas co nie dopilnuje ;p
[Obrazek: 2158259.png]

OGIEN!
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Mieszkam w Białej Podlaskiej (Lubelskie), Obecnie za internet 8Mb i Platynowy pakiet z 16 programami HD, płacę 129zł.. Więc w te 10 czy 20 zł jestem w stanie płacić mając xboxa.. Kolejna sprawa, to że zdarzało się, że nie było internetu ale to tak z 3 razy na 6 lat.. Mam jeszcze wyłamane zatrzaski na kablu modem - komputer i czasami internet się wyłączy (Kabel sieciowy został odłączony), ale potem sam zaskoczy.. Więc nic Vectrze zarzucić nie mogę.. Moje miasteczko, tez duże nie jest jakieś 20 tysięcy ludzi.. I ciężko jest znaleźć konkurencyjną firmę..
Do góry
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne