Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Netia lub Tele 2 na laczach TP

RE: Netia lub Tele 2 na laczach TP
l3niwi3c mam możliwość założenia radiówki ale tu w mojej miejscowości nie ma ona dobrej opiniiKwaśny. A w TP niby można założyć samą neostradę ale i tak płaci sie za utrzymanie łącza czy jak to oni tam ładnie to nazwali i płaci sie dodatkow 36,60zl.
Wszechświat jest skończony ale nic go nie ogranicza
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Z tego co pobieżnie czytałem to: w TPSA co prawda nie musisz mieć abonamentu telefonicznego ale właśnie płacisz za utrzymanie łącza. Jeśli masz abonament to nie płacisz (ale z tego co wiem to nie może być ten najtańszy czyli "socjalny"). W Netii musisz mieć abonament ale niekoniecznie ten ich, możesz mieć nawet "socjalny" z tepsy. W Tele2 możesz mieć Internet jeśli masz u nich abonament (najtańszy jaki mają to coś ok. 50zł).
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
No wlasnie tez to wyczytalem, wiec najrozsadniej bedzie na dzien dzisiejszy wziac neta w Netii. Wlasnie za chwile wychodze na miasto i skladam papiery o telefon na abonament socjalny w TP a pozniej tylko Netia i....no wlasnie...zobaczymy Wesoły
to czekamy na Twoją opinię. A co do utrzymania łącza to pewni jesteście? Bo chyba jak jest neo to nie trzeba płacić za utrzymanie. Coś takiego mi się obiło ale pewien nie jestem...
No sęk w tym l3niwi3c ze trzeba.Najpierw krajowa rade... nałożyła kare na TP, poniewaz ta wymyslila ze aby miec neo trzeba miec wykupiony abonamet telefoniczny.No to TP zrobilo tak ze juz nie trzeba miec wykupionego abonamentu telef. ale za to placi sie za tzw. utrzymanie lacza...nie wiem czy dozyjemy takich czasu kiedy ktos naprawde TP dobierze sie do skory.

PS.wniosek w TP złożyłem w czwartek (23.08) narazie czekam na panów z TP żeby mi "guziczek włączyli" bo linia telefoniczna już jest :D... c.d.n

PSS. (28.08.2007) Byli u mnie panowie z TP Wesoły mam juz przyznany nr telefonu, wlasnie zlozylem wniosek przez internet o Netie. Jak narazie to dosc sprawnie to idzie Wesoły, oby tak dalej....byle by nie zapeszyc tfu tfu.

PSSS (31.08.2007) Podpisalem umowę z netią, papiery przysłali kurierem,podpisalem i kurier wziął je spowrotem mowiac ze Netia otrzyma je w poniedzialek. Tempo w jakim to wszystko idzie narazie mi sie podoba, moze w przyszłym tygodniu bede mial juz swoj net...c.d.n

PSSS (19.09.2007) Dzis dostalem modem.Aktywac przebiegla bezproblemowa i necior smiga az milo. Jak narazie jestem z Neti w pelni zadowolony. Nie wiem jak przy sciaganiu plikow programami typu emule czy torrent, ze stron drze z maxymalna iloscia kb/s Wesoły.
Programy: Polecane / Nowe / Inne