Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Lg l65 jak instalować aplikacje na karcie sd

RE: Lg l65 jak instalować aplikacje na karcie sd
Tak fajny poradnik ale aplikacja musi być zainstalowana a ja fify nie zainstaluje bo ona zajmuje 1.40gb a ja mam dostepne 700mb ;;/
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Czytaj moje wiadomości uważniej. Montujemy cały folder, gdzie aplikacja ma być zainstalowana.
 Przeglądarka: opera
(14.11.2014, 21:24)wojownikhaha napisał(a): Elegancko. Teraz używasz sobie Folder Mount i montujesz folder Android. Wtedy telefon myśli, że instaluje grę w pamięci, a tak naprawdę wszystko instaluje się na karcie.

Jakie źródło?
Bo nie można wybrać źródła Android.

PS
Mam ten sam telefon lg l65.
W "FolderMount" można tylko montować pliki z /storage/emulated/0.
Mam grę której instalka waży ok 430 MB. Po zainstalowaniu gry program "FolderMount" chce przenieść 400 KB, bo tyle znajduje się tylko w /storage/emulated/0/Android.... . Reszta jest za to w katalogu /data/app całe 431 MB. Na szczęście da się przenieść przy pomocy "Link2SD".

Zauważyłem tylko jedną dziwną rzecz, a mianowicie to że posiadając program "Link2SD" nie mogłem od razu zainstalować na SD tylko dopiero mogłem przenieść.

PS
Jest wyłączone automatyczne scalanie postów?
Hekko  -30% na hostingu WWW/reseller "PROHEK2016"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Spróbujcie aplikacji Lucky Patcher. Jeśli ona nie pomoże, konieczne jest kombinowanie inaczej.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne