Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czy da sie jakoś włamać na poczte? (wp.pl) Zapomniałem hasla.

RE: Czy da sie jakoś włamać na poczte? (wp.pl) Zapomniałem hasla;/
(05.01.2010, 23:16)~Anonim napisał(a): Kiedyś miałem podobny problem, zapomniałem hasła, konto pocztowe robiłem za młodu i wklepałem byle jakie pytanie i byle jaką odpowiedź na to - w rezultacie nie mogłem odzyskać dostępu do konta pocztowego. Ale miałem drugie konto, dostałem kiedyś jakąś reklamę, którą supportował developer poczty-wp.pl i napisałem email zwrotny, tam skąd przyszła reklama: )) z perspektywy czasu wydaje mi się do żenujące, że coś takiego zrobiłem, ale... odpowiedź przyszła i co więcej pani, która odpowiedziała na moje desperackie wołania zdobyłą, bądź znała i mi podała email do jakiegoś administratora, który zresetował mi hasło gdy podałem mu swoje wszystkie dane osobowe. Do dzis jestem wdzięczny tej pani ; ) może i w twoim wypadku warto 'chwycić' się czegoś takiego.

pozdrawiam
Listonoszek

Kary godne zachowanie tej pani. A co to za problem znać czyjeś dokładne dane osobowe i tak wysyłając takie prośby co Ty to zakażdym razem resetowali by hasło? Coś w to nie wierze
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie8
 Reklamy Google
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Wiadomości w tym wątku (Czy da sie jakoś włamać na poczte? (wp.pl) Zapomniałem hasla.)
RE: Czy da sie jakoś włamać na poczte? (wp.pl) Zapomniałem hasla;/ - ~Anonim - 06.01.2010, 00:19