Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Sprzedam Komputer + Monitor

RE: Sprzedam Komputer + Monitor
No i co masz z tym jakiś problem ? to idz do lekarza taka prawda nie ma co tu wchodzić specjalista od siedmiu boleści jak ty patrzysz licytacje sprzętu w połowie licytacji lub 1 dzień przed nawet to widać jak z ciebie fachowiec z doświadczenia wiem że ceny podskakują w górę nawet nie raz o 50% ceny na samym końcu a co do tych twoich procesorów uczepiłeś się kilka tanich i moim zdaniem właśnie nie wydajnych bo znam 2 osoby co mają takie procesory i słabiutko im to wszystko działa jeszcze trochę i wszystko padnie dla tego ciesze się że w laptopie mam AMD ,a to że ktoś sprzedaje za 30 zł 8400GS to jego problem czyli coś w nim tak będzie chyba że mu obojętna cena była to wiadomo Wesoły dobra ja się z tobą licytować nie będę bo ty tu zostaniesz i dalej swoje świetne porady i propozycje składał a ja znajdę kupca jak miałem wcześniej chętnych za wszystko oprócz monitora 500 zł dawali a ja nie chciałem sprzedać bo się uczepiłem że z monitorem to i za 300 znajdę tylko wystawie na allegrosik Wesoły a i zapomniałem że na gwarancji pół roku jest jeszcze prawie wszystkoOczko
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
 Reklamy Google
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Wiadomości w tym wątku (Sprzedam Komputer + Monitor)
RE: Sprzedam Komputer + Monitor - kingutek - 01.03.2012, 11:20