Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nie mogę zlokalizować funkcji bibliotecznych. Czego użyć do napisania gry okienkowej

Nie mogę zlokalizować funkcji bibliotecznych. Czego użyć do napisania gry okienkowej
1. Gdzie w Code::Blocks 13.12 mogę znaleźć opis Funkcji bibliotecznych (Reference Manual).

Szukam, szukam - i nie mogę znaleźć.

2.I przy okazji - jeśli potrzebuję napisać grę okienkową, to potrzebuję prócz Code::Blocksa użyć czegoś jeszcze hmm? Mogę prosić o jakieś info czego? Nie wiem - jakiegoś specjalnego programu do tworzenia aplikacji okienkowych? Czy po prostu poszukać kompilatora, który takie coś umożliwia (np. C++ Builder ? On na to pozwala? - i dokładnie to chyba nie jest kompilator, tylko jakieś tam narzędzie, tak?).
W skrócie, żeby nie opisywać gry o jaką mi chodzi(bo nazwy nie znam i bym się rozpisał) - załóżmy, że chodzi mi o kółko i krzyżyk -chcę wymierać myszką pola które wybieram.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
 Reklamy Google
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Wiadomości w tym wątku (Nie mogę zlokalizować funkcji bibliotecznych. Czego użyć do napisania gry okienkowej)
Nie mogę zlokalizować funkcji bibliotecznych. Czego użyć do napisania gry okienkowej - szefusik - 29.05.2015, 22:14