Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Problem z wyszukiwarką google.

RE: Problem z wyszukiwarką google.
(15.07.2015, 17:00)Newsiarz napisał(a):
(14.07.2015, 21:48)kinky napisał(a): Witam.
Od jakiegoś czasu mam permanentny problem ze znanym chyba komunikatem wyszukiwarki google "To continue, please type the characters below..." Pytanie jest jaka może byc tego przyczyna. Komputer mam przeskanowany dokładnie i wydaje się być czysty. W menadżerze zadań też spokój. Skąd ten rzekomy "traffic" z mojego ip?

Jeżeli więcej komputerów podłączone jest pod jedno IP może to wyniknąć bez większego ruchu i spamu.

Pytanie bardziej jak jest skonstruowana sieć i ile komputerów korzysta z jednego IP.

Tak w ogóle to 3 + czasem tv. Jednocześnie max 2. Problem wystepuje na jednym komputerze, nawet wtedy gdy żaden inny nie jest podłączony. Sieć prywatna w bloku posród kilku innych, zabezpieczona standartowo kilkoma cyferkami poprzez standartowe oprogramowanie od producenta routera. Fakt faktem po jej konfiguracji ponad rok temu w żaden sposób jej nie kontrolowałem, tzn nie zmieniałem hasła itp. Powinienem tym się zając i reinstalować router czy tak po prostu musi być?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
 Reklamy Google
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Wiadomości w tym wątku (Problem z wyszukiwarką google.)
RE: Problem z wyszukiwarką google. - kinky - 16.07.2015, 02:42