Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Rozłączanie WiFi (prawie) codziennie o tej samej porze. Czy wzmacniacz pomoże?

Question  Rozłączanie WiFi (prawie) codziennie o tej samej porze. Czy wzmacniacz pomoże?
Witam!

Od jakiegoś czasu (prawie) codziennie o tej samej porze (w godzinach 9:00 - 10:30) rozłącza mi się Wi-Fi.
Internet mam od "Multimedia Polska". 
Dostałem od nich modem (chyba) marki "Technicolor" (mniej-więcej taki, jak na poniższym obrazku).

Spoiler
[Obrazek: s-l1000.jpg]
Zgłaszałem przerwy do "Multimedii", ale oni tylko robią jakieś zdalne restarty i rekonfiguracje modemu, które pomagają na chwilę, ale problemu na dobre nie rozwiązują.
Dziś nawet kazali mi zainstalować program "Inssider", żeby sprawdzić, czy routery/modemy sąsiadów nie zakłócają pracy mojego i na którym kanale sieć działa najbardziej stabilnie.
Ale ja nic z tych wykresów nie kumam.
Dlatego pomyślałem sobie, że może wzmacniacz Wi-Fi pomoże? Tylko, który wybrać? Oczy

Z góry dzięki za odpowiedź Oczko
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
 Reklamy Google
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Wiadomości w tym wątku (Rozłączanie WiFi (prawie) codziennie o tej samej porze. Czy wzmacniacz pomoże?)
Rozłączanie WiFi (prawie) codziennie o tej samej porze. Czy wzmacniacz pomoże? - ~Anonim - 02.03.2018, 19:54