Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Komputer za 4k bez grafiki

Komputer za 4k bez grafiki
Witam chciałbym kupić nowy komputer ze starego komputera posiadam:

Chłodzenie procesora - Noctua NH-D14 lub d15 nie wiem już ale chyba to i to wejdzie wszędzie

Zasilacz - Thermaltake Smart SE 630W

Grafika - gtx 1080 Zotac extreme 8gb

Pytanie czy to się przyda czy chłodzenie wystarczy na i9 czy zasilacz dźwignie wszystko ?

4k to luźna kwota +- 1K

monitor mam 144hz full hd Benq i drugi samsung zwykły w przyszłości jak sie zepsuje to chciałbym 4k lub 2k oraz w przyszłości jak będzie potrzeba to chciałbym wymienić grafikę na najnowszą.

Nie siedzę w temacie komputerów będę prosił morele czy xkom o pomoc w złożeniu, wiecie przy czasem czy mogę im dostarczyć do najbliższego salonu częsci aby złożyli z resztą zamówienia ? 

Coś takiego złożyłem brakuje obudowy bo się nie znam chciałbym cichą, bez światła i z takimi filtrami przeciw kurzowymi , które mam w fractal design 3000 teraz i no fajnie zbierają kurz potem siatkę pod kran daje i git chyba, że teraz są jakieś inne innowacje to wg waszego uznania wezmę obudowę.

[Obrazek: thumb_show.php?i=66vjcrfzq]

Na zdjęciu suma to 3300zł. Komputer do gier typowo i przeglądarka i 2 monitory i film, nie używam czy nie pracuję przy programach jakiś konkretnych. Ten Dysk nvme polecacie na nim system i jakąś grę ? bo mam 2x ssd jeszcze 1 tb i 1x 260gb bo teraz trzymam system na 260 a na 1tb gry. Dziękuję za pomoc !
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
 Reklamy Google
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Wiadomości w tym wątku (Komputer za 4k bez grafiki)
Komputer za 4k bez grafiki - Makumba - 01.06.2021, 01:56