Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Możliwość konfiguracji routera/switchy

Możliwość konfiguracji routera/switchy
Cześć,

Jeżeli użyłem złego nazewnictwa, albo źle coś określam - wybaczcie, jestem dosyć zielony w temacie.

Mam obecnie taką infrastrukturę sieciową:
 [Obrazek: 0yh28rg.png]

Kojarzę temat odpowiedniego przekierowywania portów w taki sposób, żeby nawet przy kilku routerach dwa komputery były połączone niejako bezpośrednio z sobą, ale to tylko ze słyszenia. Obecnie mam połączenie między hafciarką i PC 1, a chciałbym uzyskać połączenie tego samego rodzaju między hafciarką i PC 2. Nie wiem jak to fachowo nazwać; chyba chodzi o to, żeby hafciarka i PC 2 widziały się bezpośrednio w swoim otoczeniu sieciowym.  Hafciarka ma tylko interfejs RJ45 i musi być podłączona do switcha lub routera (można w razie czego zamienić switch na router). Można w niej wszystko skonfigurować, subnety, gatewaye etc.

Pytanie, czy przy obecności switchy jest to w ogóle wykonalne?
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
 Reklamy Google
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Wiadomości w tym wątku (Możliwość konfiguracji routera/switchy)
Możliwość konfiguracji routera/switchy - Gregoric - 27.09.2017, 14:22